Twee Majolica plaquettes in Jugendstil-stijl. Vrouwen bij druivenranken. 20e Eeuw. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
Vier antieke Delfts blauwe Porceleyne Fles wandborden. Divers. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 22 - 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse porseleinen honden. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Porseleinen tafelschaal. Gemerkt Napels. Met vier dragende putti's en opgewerkte bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x 31 x 31 cm. In goede staat.
Keramieken kunstobject door Monique Degluaire te Chapaize Sqone et Loire. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Lot Hongaars Hollohaza porselein. Onder andere: dekseldozen, tafelbellen, vaas et cetera. 20e Eeuw. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse mangaan kleurige religieuze tegels in lijst. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Zwiebelmuster porseleinen schotel. Gemerkt met h. Circa 1900. Afmeting: Ø 39,6 cm. In goede staat.
Tien Duitse porseleinen + keramieken bierpullen, onder andere met tinnen deksels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 15 - 23 cm. In goede staat.
Twee moderne gesigneerde schalen. Geglazuurd keramiek. Circa 1990. Afmeting: 22 - 26 cm. In goede staat.
4-Pas Delfts tegeltableau. 19e Eeuw. Boerin melkt koe. Afmeting: 30 x 30 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke Delftse Fayence borden. 18e - 19e - 20e Eeuw. Divers. Diverse merktekens. Eén bord chip. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In goede staat.