19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met chinoiserie decor. Octagonaal. Afmeting: 32 - 34 cm. In goede staat.
Grote ovale Perzische plaquette van aardewerk. Gepolychromeerd. Met afbeelding van dansende vrouw bij bloemen. Afmeting: 36 x 26 x 3,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws polychrome Fayence figuur. Frankrijk? Muilezel met vrouw. Bodemmerk. Restauraties. Afmeting: 22 x 23 x 15 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse Delftse vaas met floraal decor. Octagonaal. Hals ingekort. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 26 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Tichelaar Makkum bord met vissers/boten decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: Ø 33,5 cm. Verder in goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence borden met Chinees, floraal decor. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse fayence borden met divers chinoiserie decor. Eén bord gelijmd. Twee borden met beschadigingen. Afmeting: Ø 22 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftsblauwe Fayence borden met chinoiserie decor. Minimale randschade. Afmeting: Ø 24 - 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met floraal en papegaai decor. Enkele chips. Afmeting: H 29 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Delftse Fayence plaquettes in eiken lijst. Circa 1900. Royal Bonn Delft. Zeegezichten met boten. Afmeting: H 14 x B 11,5 cm. In goede staat.
Makkumer polychrome fayence kaststel. Gemerkt Tichelaar. Met figuren/floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 - 34 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke Delftse wandschotel naar Otto Eerelman. Circa 1880. Verso gemerkt Delft F. 1. Blindmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Twee antieke Weens gemerkte stijl vazen met figuren en goud decor. Bijenkorf, Victoria Czechoslowakija. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws porselein. (1) Kratervaas met landschap en goud decor, circa 1820. (2) Schenkkan met jacht en goud decor, circa 1820. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.
Lot Duits porselein. (1) Kobaltblauwe Bavaria K.P.M. vaas met goud decor. (2) Grote Rosenthal vaas met floraal decor. (3) Hutschenreuther verdeelschalen-set met goud decor. Afmeting: 12 - 24 cm. In go...
Duits Rosenthal porseleinen deelservies. Pompadour met goud decor. Bestaande uit: Twee kop en schotels, twee gebaksborden, theekan, suikerpot, en een los kopje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...
19e Eeuwse Engelse keramieken wandplaquette met landschap decor. Trentham Hall Staffordshire. S. Fielding & Co. Railway pottery Stoke on Kent 1893. Afmeting: 49 x 38 x 3 cm. In goede staat.
Drie Duitse porseleinen Meissen bonbonschalen. Schalen opengewerkt met Zwiebelmuster decor. Teichert Meissen + twee maal Knauff. Eén bak fout. Afmeting: Ø 15 - 21 cm. In goede staat.
Elf antieke Duitse porseleinen borden met Zwiebelmuster decor. Gemerkt met R. Circa 1900. Twee borden met haarlijn. Rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Hollohaze Hungary porseleinen 7-liter fles, Palinka. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Twee grote porseleinen dekselvazen met guirlandes/portretmedaillons en goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 cm. x Ø 17 cm. In goede staat.
Zes delen divers porselein/keramiek. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie tazza's, gemerkt. Onder andere; Bavaria, Tirschenreuth, Creil, Monterbrau Paris. Eén schaal, onduidelijk. En twee verdee...
Grote porseleinen tafellamp met kristal (uil). Huwelijk, beeld + lamp. 20e Eeuw. Afmeting: H 80 x Ø 35 cm. In goede staat.