Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.
Decoratieve, zachthouten, gebeitste karrenbok. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 32 x 35 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
Fauteuil in barok-stijl. Vruchtenhout, noot-kleurig. Met gebogen poten en rugleuning. Afmeting: H 108 x B 78 x D 80 cm. In goede staat.
Laat biedermeier mahonie fauteuil met velours stoffering. Afmeting: H 103 x B 72 x D 64 cm. Zithoogte 42 cm. In goede staat.
50er-Jaren eiken armleun/bureaustoel. Bekleding met messing siernagels gedecoreerd. Afmeting: H 106 x B 67 x D 67 cm. Zithoogte 50 cm. In goede staat.
Eiken wandmeubel met in het midden een facet geslepen spiegel. Holland. 20er-Jaren stijl. Afmeting: H 90 x B 195 x D 28 cm. In goede staat.
Eikenhouten hoekkast eind 19e eeuw met drie deuren waarvan er 2 met glas in lood. Hoekkast heeft snijwerk in de kop en op de onderste deur. 200x78x45 cm in redelijk staat.
Armleun fauteuil, eind 20e eeuw. Armleuning gedecoreerd met ramskoppen. 115x80cm. In goede staat
19e Eeuwse Franse etagere tafel met messing beslag, florale intarsia. Gemaakt van diverse houtsoorten. Afmeting: 77 x 32 x 41 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten voetenbank in biedermeier-stijl. Met mooie stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 38 x 35 x 65 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekkast met glas. Twee-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 65 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse armleunstoel van eikenhout met leeuwenkoppen en getorste poten. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 135 x 63 x 55 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten linnenpers met smeedijzeren beslag. Afmeting: 84 x 60 x 37 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl armleunstoel met florale Petit Point stoffering. Circa 1900. Afmeting: 100 x 63 x 67 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.
Antieke Engelse mahoniehouten lectuurhouder met deksels. Circa 1920. Afmeting: 64 x 42 x 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Engelse mahonie fauteuil. Victoriaans. 1860 - 1870. Met gebogen rugleuning en gedraaide poten. Afmeting: B 68 x H 108 x D 80 cm. In redelijke staat.
Hollandse eikenhouten Neo Renaissance dessertkast met opstand en etagere. Circa 1880. Afmeting: 98 x 128 x 56 cm. In goede staat.
Biedermeier breistoel met hoge rugleuning. ca 1860/1870. Mahoniehout met snijwerk. Stoffeerwerk met leliedecor. In zeer goede staat 118x50x55cm.
19e Eeuwse originele Staphorster hangvitrine. Gepolychromeerd. Afmeting: 75 x 67 x 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhout gestoken bordenrek met polychromie, ranken en leeuwenkoppen. Afmeting: 67 x 105 x 10 cm. In goede staat.
Antiek Frans kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd en in goede staat. Afmeting: 76 x 37 x 31 cm.
Antiek Duits kersenhouten nachtkastje. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 80 x 38 x 36 cm. In goede staat.
Grote Antieke Engelse mahoniehouten spiegel met intarsia en deels geschilderde lithografie. Griekse dame met duiven. Afmeting: H 162 x B 95 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse etagiere bijzettafel met floraal intarsia en verguld messing beslag. Circa 1860. Afmeting: 81 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hoekvitrinekast met bandintarsia. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 69 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten hoekkast met jalouziedeur + lade. Met origineel beslag. Afmeting: 93 x 81 x 58 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken etagiere tafel met draaibaar marmeren blad en klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x Ø 50 cm. In goede staat.
Grote armleunstoel met kruisvoet verbinding en Petit Point stoffering met figuren voorstelling. Circa 1900. Afmeting: 114 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese handbeschilderde beddenbank met figuren en floraal decor. Afmeting: 46 x 37 x 85 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten gebogen Barok commode met klauwpoten en messing beslag. Circa 1880. Afmeting: 76 x 108 x 50 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Oude Engelse arm-fauteuil met cognac-lederen bekleding en koperen nagels. Afmeting: 100 x 70 x 68 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met panelen. Slot mist. Afmeting: 75 x 150 x 65 cm. Verder in goede staat.
Mahonie commode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: B 95 x H 76 x D 46 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.
Biedermeier voltaire met armleuning, ca 1860/1870. Mahonie hout. Gebogen rugleuning met snijwerk, floraal decor. 111x67x60cm. In goede staat
Grote uittrektafel, mahoniehout, massief. ca 1910. Op konische poten. 191x139x76 cm. In goede staat
Armleunstoel, ca 1880, massief notenhout. In barokstijl. Recentelijk gerestaureerd en gestoffeerd. 120x66x75cm. In goede staat
Satijnhouten ovale Louis Seize-stijl tafel met bandintarsia/schelpenintarsia. Circa 1880. Lichte fineerschade. Afmeting: 70 x 80 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Indonesische houtgestoken piedestal met ranken/vogels/fabel figuren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 126 x 42 x 42 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.