19e Eeuwse eikenhouten kast gemaakt van 17e eeuwse renaissance panelen. Eén-deurs met laden. Afmeting: 150 x 75 x 51 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten piedestal met bronzen versieringen. Drakenkoppen. Speciaal voor vazen. Afmeting: H 91 x Ø 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel met vier-spant gesneden poot. Circa 1860. Afmeting: 78 x 87 x 90 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten gestoken bijbelkist met slot. Sleutel mist. Neo gotisch, floraal. Afmeting: 80 x 52 x 41 cm. In goede staat.
Stel mahoniehouten biedermeier armleunstoelen met floraal snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 106 x 68 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten spiegelbonheur. Circa 1860. Lichte fineerschade. Afmeting: 185 x 110 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands wortelnoten secretaire met openslaande knieën en geheime lades. Met klauwpoten, messing beslag en mooi binnenleven. 20e Eeuw. Afmeting: 101 x 52 x 120 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten 20-er jaren Barok-stijl glaskast met lade, schappen, klauwpoten en ranken. Afmeting: 192 x 112 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse vijf-laden commode van rozenhout. Barok. Met origineel messing beslag. Afmeting: 96 x 83 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Schwarzwalder houtgestoken plantenbak met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: 87 x 60 x 46 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Duitse eikenhouten poortjeskist met annotatie 1728. Slot mist. Afmeting: 76 x 122 x 61 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Schellak handgepolitoerd. Afmeting: 96 x 105 x 47 cm. In zeer goede staat.
Grote antieke eikenhouten gestoken kapstok met bloemenmand en gobelin kleed. Frankrijk. Cira 1880. Kleed rechtsonder randschade. Afmeting: 210 x 130 x 15 cm. Verder in goede staat.
Hollandse mahoniehouten naaitafel met prachtig binnenleven, garenspoelen, lades, klepdeksel. Circa 1850. Recentelijk professioneel gepolitoerd. Afmeting: 75 x 51 x 36 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten schrijfbureau met opstand en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 110 x 129 x 67 cm. In zeer goede staat.
Duitse notenhouten Neo Renaissance, historisme vertico met pilasters en ranken. Circa 1880. Afmeting: 128 x 102 x 48 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize hoekkast met roldeur en lade. Met origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 84 x 75 x 47 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse eikenhouten Hollandse renaissance linnenpers. Met kussens en ebbenhout. Afmeting: 209 x 78 x 52 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse houtgestoken hockers met draken. Speciaal voor porseleinen vazen. Circa 1870. Afmeting: H 90 x Ø 37 cm. In goede staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Originele Joost Teders Metalux naaitafel. Circa 1955. Originele polychromie. Zwart metaal + gekleurde houten deksels. Afmeting: 68 x 60 x 30 cm. In zeer goede staat.
Drie 19e eeuwse Portugese palissanderhouten stoelen met snijwerk, getorste poten en lederen bekleding. Afmeting: 100 x 36 x 40 cm. / 120 x 60 x 55 cm. In goede staat.
Art Deco boekenkast. Designer ontwerp. Circa 1920 - 1930. Notenhout met zeer fraai inlegwerk van verschillende soorten hout. Afmeting: H 180 x B 201 x D 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Duits tinbuffet. Barok. Afmeting: 208 x 162 x 55 cm. In goede staat.