18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Thonet kapstok. Bugholz. Circa 1920. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.
Mahonie commode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: B 95 x H 76 x D 46 cm. In redelijke staat.
Laat biedermeier mahonie fauteuil met velours stoffering. Afmeting: H 103 x B 72 x D 64 cm. Zithoogte 42 cm. In goede staat.
Engelse mahonie fauteuil. Victoriaans. 1860 - 1870. Met gebogen rugleuning en gedraaide poten. Afmeting: B 68 x H 108 x D 80 cm. In redelijke staat.
Fauteuil in barok-stijl. Vruchtenhout, noot-kleurig. Met gebogen poten en rugleuning. Afmeting: H 108 x B 78 x D 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode met schrijfblad en vier laden. Uittrekbaar. Circa 1860. Afmeting: 80 x 94 x 50 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet. Circa 1800. Afmeting: 99 x 102 cm. / 150 x 56 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met (band)intarsia, sterren. Vier deuren, twee lades. Sloten en scharnieren vervangen. Verder in goede originele staat. Uit nalatenschap Rex Gildo. Afmeti...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
50er-Jaren eiken armleun/bureaustoel. Bekleding met messing siernagels gedecoreerd. Afmeting: H 106 x B 67 x D 67 cm. Zithoogte 50 cm. In goede staat.
Mahonie Louis Philippe twee-deurs kast. Mahonie opgelegd. Met gedraaide poten en gebogen kop. Afmeting: H 192 x B 112 x D 50 cm. In goede staat.
Massief eiken ronde bijzettafel. Willen III. 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: Ø 102 x H 75 cm. In goede staat.
Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.
Buffetkast, deels Gründerzeit 1880. Eiken, deels massief bewerkte panelen met fraai snijwerk en mooie kroon. Afmeting: H 251 x B 148 x D 62 cm. In goede staat.
Uittrektafel. Historisme. 1910. In neo gotische stijl. Eiken, deels massief. Beide zijden twee maal uittrekbaar. Afmeting: L 234 x H 81 x B 95 cm. Indien beide zijden uitgetrokken dan L 335 cm. In goe...
Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.
Massieve eikenhouten kast, ca 1780, deuren met geborste panelen, origineel slot. 195x145x60cm.
Ronde teakhouten tafel in Victoriaanse stijl. Met gedraaide poot. Afmeting: Ø 88 cm. x H 77 cm. In goede staat.
Grote facet geslepen spiegel met goudkleurige lijst. Afmeting: H 172 x B 82 cm. In goede staat.
Grenen toiletmeubel met verstelbaar spiegel. Circa 1910 - 1920. Met twee deuren en twee lades. Afmeting: B 125 x H 185 x D 53 cm. In goede staat.