Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

48. Aprilveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 8. April 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Antieke Friese bijzettafel (kerfsnede), 1900
Ergebnis: 50 EUR

Antieke eikenhouten Friese kerfsnede bijzettafel. Octagonaal. Circa 1900. Afmeting: 53 x 45 x 45 cm. In goede staat.

Wolhouder
Startpreis 50 EUR

19e Eeuwse notenhouten wolhouder. Afmeting: H 115 cm. In goede staat.

Meidenkast, 1880
Ergebnis: 350 EUR

Meidenkast. Willem III, 1880. Notenhout, deels opgelegd. Met twee gedraaide zuilen. Afmeting: H 142 x B 103 x D 50 cm. In goede staat.

2 Voor-oorlogse hutkoffers
Ergebnis: 160 EUR

Twee voor-oorlogse hutkoffers van metaal en hout. Afmeting: 50 - 86 cm. In goede staat.

Ovale spiegel
Ergebnis: 40 EUR

Antieke ovale goudkleurige spiegel met facet geslepen spiegel. Circa 1900. Afmeting: H 61 x B 50 cm. In goede staat.

Nachtkast (mahonie)
Ergebnis: 80 EUR

19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met deur + lade. Afmeting: 75 x 40 x 32 cm. In goede staat.

Twee piedestallen
Ergebnis: 150 EUR

Twee piedestallen. 20e Eeuw. 1x Notenhout. 1x Majolica. Afmeting: H 57 cm./ H 94 cm. In goede staat.

2x Mahonie spiegel
Ergebnis: 80 EUR

Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.

Hollandse kapstok
Ergebnis: 70 EUR

Grote antieke Hollandse eikenhouten gestoken neo renaissance kapstok met leeuwenkoppen en messing ringen. Circa 1880. Afmeting: 34 x 120 x 14 cm. In goede staat.

Mahonie chiffoniere, 1860
Ergebnis: 225 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe chiffoniere. Circa 1860. Afmeting: 158 x 100 x 44 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Kleine rolluikkast, 1800
Ergebnis: 80 EUR

Kleine eikenhouten rolluikkast met lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 49 x 30 cm. In goede staat.

Louis Seize speeltafel
Ergebnis: 100 EUR

Uitklapbare mahoniehouten Louis Seize speeltafel in driehoekvorm. Met taps toelopende poten. Afmeting: 75 x 74 x 74 cm. In goede staat.

Mechelse salontafel
Ergebnis: 100 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse salontafel met messing ringen en leeuwenkoppen. Afmeting: 52 x 120 x 87 cm. In goede staat.

Eiken Engels secretaire
Ergebnis: 60 EUR

Engels eikenhouten secretaire met schrijfklep, lade, en op hoge bolpoten. Circa 1930. Afmeting: 100 x 75 x 42 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Startpreis 150 EUR

18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met panelen. Slot mist, verder in goede staat. Afmeting: 76 x 144 x 65 cm.

Engels Kabinet, 1760
Startpreis 800 EUR

Engels kabinet, ca 1760. Voorkant, onder- en bovenkant met geborste panelen. Onder met 3 laden. Recentelijk gerestaureerd. 192x175x54cm.

Karrenbok
Startpreis 40 EUR

Decoratieve, zachthouten, gebeitste karrenbok. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 32 x 35 cm. In goede staat.

Engelse lectuurhouder, 1920
Startpreis 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten lectuurhouder met deksels. Circa 1920. Afmeting: 64 x 42 x 42 cm. In goede staat.

Antiek Gründerzeit bed, 1880
Ergebnis: 100 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit bed met kroon en tollen. Circa 1880. Afmeting: 158 x 110 x 200 cm. In goede staat.

Antieke Duitse kist
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Duitse eikenhouten kist op slede-poten. Met origineel slot. Circa 1800. Afmeting: 63 x 109 x 65 cm. In goede staat.

Wortelnoten salontafel
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1860. Afmeting: 63 x 77 x 110 cm. In goede staat.

Twentse dekenkist
Startpreis 200 EUR

Vroeg 18e eeuwse eikenhouten Twentse dekenkist met panelen. Slot mist. Afmeting: 75 x 150 x 65 cm. Verder in goede staat.

Witte laden commode
Ergebnis: 150 EUR

Hollandse witte barok commode met messing beslag (daaronder gefineerd). 18e Eeuw. Lichte fineerschade. Afmeting: 77 x 87 x 50 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie houten zuil/piedestal
Ergebnis: 120 EUR

Mahonie houten zuil/piedestal in Louis Seize-stijl. Mooi snijwerk met guirlandes. Eind 20e eeuw. Afmeting: 145 x 55 x 55 cm. In goede staat.

18e Eeuwse dekenkist
Startpreis 150 EUR

18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, slot + sleutel. Afmeting: 72 x 60 x 147 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken barok commode
Startpreis 150 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.

8x Antieke stoelen (iepen)
Startpreis 600 EUR

Acht antieke iepenhouten Louis Seize/Empire stoelen, waarvan één met armleuning. Afmeting: 90 x 41 x 48 cm./90 x 63 x 56 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Antieke Thonet kapstok, 1920
Ergebnis: 130 EUR

Antieke Thonet kapstok. Bugholz. Circa 1920. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.

Mahonie commode
Startpreis 200 EUR

Mahonie commode. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: B 95 x H 76 x D 46 cm. In redelijke staat.

Mahonie fauteuil
Startpreis 100 EUR

Laat biedermeier mahonie fauteuil met velours stoffering. Afmeting: H 103 x B 72 x D 64 cm. Zithoogte 42 cm. In goede staat.

Mahonie fauteuil (Engels)
Startpreis 150 EUR

Engelse mahonie fauteuil. Victoriaans. 1860 - 1870. Met gebogen rugleuning en gedraaide poten. Afmeting: B 68 x H 108 x D 80 cm. In redelijke staat.

Fauteuil in barok-stijl
Startpreis 80 EUR

Fauteuil in barok-stijl. Vruchtenhout, noot-kleurig. Met gebogen poten en rugleuning. Afmeting: H 108 x B 78 x D 80 cm. In goede staat.

Franse vitrine van rozenhout
Startpreis 600 EUR

19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Philippe commode, 1860
Ergebnis: 200 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe commode met schrijfblad en vier laden. Uittrekbaar. Circa 1860. Afmeting: 80 x 94 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie klapbuffet, 1800
Ergebnis: 350 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize klapbuffet. Circa 1800. Afmeting: 99 x 102 cm. / 150 x 56 cm. In goede staat.

Engelse cupboard kast
Startpreis 800 EUR

17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten cupboard met (band)intarsia, sterren. Vier deuren, twee lades. Sloten en scharnieren vervangen. Verder in goede originele staat. Uit nalatenschap Rex Gildo. Afmeti...

Empire kabinet (mahonie)
Ergebnis: 650 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire kabinet met messing vergulde lijsten, kapitellen en ringbeslag. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 235 x 160 x 66 cm. In redelijk/goede staat.

Eiken armleunstoel
Startpreis 100 EUR

50er-Jaren eiken armleun/bureaustoel. Bekleding met messing siernagels gedecoreerd. Afmeting: H 106 x B 67 x D 67 cm. Zithoogte 50 cm. In goede staat.

Louis Philippe 2-deurs kast, 1870
Ergebnis: 250 EUR

Mahonie Louis Philippe twee-deurs kast. Mahonie opgelegd. Met gedraaide poten en gebogen kop. Afmeting: H 192 x B 112 x D 50 cm. In goede staat.

Massief eiken bijzettafel, 1880
Ergebnis: 80 EUR

Massief eiken ronde bijzettafel. Willen III. 1880. Met gedraaide poten. Afmeting: Ø 102 x H 75 cm. In goede staat.

Duitse commode, 1830
Ergebnis: 500 EUR

Duitse beukenhouten Biedermeier commode met bandintarsia. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 85 x 53 cm. In zeer goede staat.

Eiken buffetkast, 1880
Startpreis 500 EUR

Buffetkast, deels Gründerzeit 1880. Eiken, deels massief bewerkte panelen met fraai snijwerk en mooie kroon. Afmeting: H 251 x B 148 x D 62 cm. In goede staat.

Grote uittrektafel, 1910
Startpreis 450 EUR

Uittrektafel. Historisme. 1910. In neo gotische stijl. Eiken, deels massief. Beide zijden twee maal uittrekbaar. Afmeting: L 234 x H 81 x B 95 cm. Indien beide zijden uitgetrokken dan L 335 cm. In goe...

Penantkast, 1880
Ergebnis: 100 EUR

Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.

Eikenkast 1780
Startpreis 500 EUR

Massieve eikenhouten kast, ca 1780, deuren met geborste panelen, origineel slot. 195x145x60cm.

Ronde teakhouten tafel
Ergebnis: 60 EUR

Ronde teakhouten tafel in Victoriaanse stijl. Met gedraaide poot. Afmeting: Ø 88 cm. x H 77 cm. In goede staat.

Spiegel, H 172 x B 82 cm.
Ergebnis: 100 EUR

Grote facet geslepen spiegel met goudkleurige lijst. Afmeting: H 172 x B 82 cm. In goede staat.

Toiletmeubel
Ergebnis: 120 EUR

Grenen toiletmeubel met verstelbaar spiegel. Circa 1910 - 1920. Met twee deuren en twee lades. Afmeting: B 125 x H 185 x D 53 cm. In goede staat.