Grote Hollandse Barok-stijl grenenhouten hangvitrine met oude bierverf. 19e Eeuw. Afmeting: 100 x 89 x 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten kastje met handbeschilderde porseleinen plaquettes en vergulde bronzen versieringen. Afmeting: 90 x 50 x 36 cm. In goede staat.
Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten secretaire met mahonie bandintarsia en origineel beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 95 x 53 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Empire chiffoniere met schrijflade en origineel verguld beslag. Circa 1800. Afmeting: 150 x 49 x 103 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit etagere met hekwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 127 x 58 x 35 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok spinde op sledepoten en ster-intarsia. Afmeting: 55 x 30 x 48 cm. In goede staat.
Goudkleurige halspiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 130 x B 38 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten naaitafel met lade en klep. Empire. Afmeting: 75 x 39 x 48 cm. In zeer goede staat.
Antieke eikenhouten theekast met parelrand en facet geslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1910. Afmeting: 78 x 42 x 56 cm. In goede staat.
Hollandse metalen kruk. Ontwerp Tjerk Reijenga 1950. Pilastro kruk. Met originele lak. Afmeting: H 51 x Ø 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met intarsia op blad + etage. Paar vlekken op blad. Afmeting: 73 x 42 x 34 cm. In goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Seize nachtkastje met jalouzie-deur + lade. Circa 1800. Afmeting: 70 x 47 x 30 cm. In goede staat.
Geeboniseerde biedermeier naaitafel met wolhouder. Octagonaal. Circa 1860. Afmeting: 71 x 55 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize nachtkast met jalouzie-deur en lade. Circa 1800. Afmeting: 73 x 45 x 32 cm. In goede staat.
Oude/antieke mahoniehouten naaitafel met wollade en intarsia bij speldenkussen. Onderstel mogelijk later. Afmeting: 66 x 48 x 41 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse speeltafel met velours op blad. 19e Eeuw. Krimpnaad in blad. Verder goed. Afmeting: 77 x 81 x 40 cm. / 77 x 81 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten nachtkast met deur + lade. Afmeting: 75 x 40 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse eikenhouten gestoken neo renaissance kapstok met leeuwenkoppen en messing ringen. Circa 1880. Afmeting: 34 x 120 x 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe chiffoniere. Circa 1860. Afmeting: 158 x 100 x 44 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke eikenhouten Mechelse salontafel met messing ringen en leeuwenkoppen. Afmeting: 52 x 120 x 87 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1860. Afmeting: 63 x 77 x 110 cm. In goede staat.
Grenen toiletmeubel met verstelbaar spiegel. Circa 1910 - 1920. Met twee deuren en twee lades. Afmeting: B 125 x H 185 x D 53 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.