17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
Vijf Chinese houten dekseldozen, ingelegd met been, messing en natuursteen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 31 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse aardglobe. Circa 1920. Door Dr. R. Neuse, R.E. Kaltofen, Berlin Lichtenfelde. Houten basement. Afmeting: H 64 x Ø 31 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren en goud decor. Met messing armaturen. Circa 1890. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Grote ijzeren buitenlantaarn met paardenhoofd. Groen gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Celesta speeldoos met één kam. Twee tanden missen. Opdraaiveer defect. Lijstwerk mist. Afmeting: 23 x 40 x 37 cm. In matige staat.
Groot gewei van een oost-Afrikaanse spiesbok op houten tablet. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Lot van 27 diverse antieke glazen apothekerspotten, waarvan sommigen met inhoud. Circa 1920. Afmeting: H 7 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Originele antieke gietijzeren Jugendstil etagiere tuintafel met originele polychromie. Circa 1900. Gietstempels + nr. Gemerkt met vaas. Afmeting: 75 x 38 x 38 cm. In zeer goede staat.
Antieke gemonogrammeerde petroleumlamp met messing voet, massief glazen stam, persglazen reservoir, en gesatineerde lampenkap. Met dubbele messing brander. Decor van wildvoorstelling. Circa 1900. Afme...
Paar gietijzeren tuinvazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x Ø 27 cm. In goede staat.
Messing waaiervormig haardscherm. 20e Eeuw. Paar waaierdelen zitten los. Afmeting 60 x 85 x 15 cm. Verder in goede staat.
Twee historisme glazen neo renaissance pronkvazen met mondgeblazen glas en compositie metalen armaturen. Circa 1880. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil met ranken en vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Twee zware messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Putti met hoorn des overvloeds zittend op krokodil. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.