Antieke messing petroleumlamp met putti. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 56 x Ø 28 cm. In goede staat.
Albasten gesneden piedestal met bloempot. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zuid Afrikaanse wapenstok van pokhout. Knobkierie. Zulu stam. Etnografie. Afmeting: L 52 cm. In goede staat.
Twee delen verguld messing. Bestaande uit drie-lichts staande lamp + bijzettafel met prismen glas. Italië? Afmeting: 50 x 45 x 36 cm. / H 130 x Ø 65 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Neo gotische messing wandkandelaar. Empire tinnen kraantjeskan. Biedermeier appelketel. Afmeting: 25 - 50 cm. In goede staat.
Lot diversen. Antiek et cetera. Onder andere: Fotolijsten, koekplanken, messing, strijkijzers, marmeren coupes. Afmeting: 20 - 57 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gepolychromeerde dekseldoos in gotische stijl met messing beslag + slot. 19e Eeuw? Afmeting: 24 x 29 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing waterketel met stoof en porselein. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Lot van acht diverse antieke strijkijzers. IJzer + messing. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theestoof met bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: H 41 x Ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken scheerbekken-houder met zeemonster decor. Afmeting: 13 x 45 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse houtgestoken Schwarzwalder hangkast met ranken decor. Circa 1860. Afmeting: 51 x 34 x 21 cm. In goede staat.
Negen bamboekoralen doodshoofden aan een koord met kraal. Grootte ca 30 mm. In goede staat
Vier antieke messing briefopeners. 1x Meiji Japan, cloisonné. 1x China, medaillons. 1x Jugendstil met apenkop. 1x Oosters met hoornen vogel. Afmeting 17 - 27 cm. In goede staat.
Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee heilig kruizen. Brons en ijzer? Circa 1930 - 1950. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.
Vier oude geëmailleerde emblemen. Mercedes, Zwitserland, Suisse, Holland. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
Lot diverse munten. 20e Eeuw. USA. Onder andere: Zilver dollars, dollars, halve dollars et cetera. Afmeting: 2 - 4 cm. In goede staat.
Lot diverse penningen + onderscheidingen. Nederland, Engeland, USA et cetera. Brons. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 5 cm. In goede staat.
Groot lot muntgeld, papiergeld en penningen. Divers. Wereld/Europa. In doos. Afmeting: 9 x 28 x 19 cm. In redelijk/goede staat.
Verrekijker in kist. Maritiem-stijl. Uitschuifbaar in lederen foedraal. 21e Eeuw. Afmeting: 7 x 20 x 8 cm. In goede staat.
Oude Kohlert & Winnenden plated dwarsfluit. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In redelijk/goede staat.