Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.
Zeldzame Hollandse eikenhouten neo renaissance plantenbak met Hollandse Majolica tegels. Met opschrift Vivat Orange. Afmeting: 82 x 45 x 76 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.
Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse zwarte blikken kolenbak met hengsels en parelmoer belijmd. Deels beschadigd. Afmeting: 52 x 55 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Wildzwijn. Keiler. Opgezette kop met glazen ogen en houten plaquette. Afmeting: 53 x 50 x 43 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil met ranken en vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Drie-delige neo renaissance pronkvazen set. Historisme. Circa 1880. Handbeschilderd porselein met distel decor en vergulde messing monturen. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.
Antieke onyx piedestal met draaiplateau en vergulde capitellen. Chips basement. Circa 1870. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In redelijke staat.
Messing scheepssextant naar antiek voorbeeld. Afmeting: 17 x 24 x 4,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit wandconsole voor klok. Circa 1880. Afmeting: 18 x 29,5 x 19 cm. In goede staat.
Art Deco messing waterketel met comfoor. Circa 1920. Afmeting: 28 x Ø 17 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse notenhout gestoken blaasbalg met draken decor. Aan beide zijden chinoiserie. Leer ondicht. Afmeting: 86 cm. Verder in goede staat.
Ovaal miniatuur portret van een dame met parelketting. Gesigneerd René. Afmeting: H 8,5 x B 6,5 cm. In goede staat.
19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.
Antieke met schildpad en parelmoer belijmde mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos met benen pootjes en binnendeksel. Scheurtje in deksel. Afmeting: 8,5 x 11,5 x 7,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse notenhouten Barok dekseldoos. Origineel beslag + banden. Binnenwerk mist. Afmeting: 19 x 26 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten theedoos met bandintarsia. Compleet met sleutel. Afmeting: 10 x 13 x 9 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten dekseldoos (met sleutel) +plated lepels. Afmeting: 5 x 15 x 8 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lepeldoos met bandintarsia + plated lepels. Afmeting: 6 x 15,5 x 7 cm. In goede staat.
Antieke loden dekseldoos met eiken-ranken decor + monogram. 19e Eeuw. Afmeting: 20 x 16 x 12 cm. In goede staat.
Twee oude dekseldozen. 20e Eeuw. 1x Japanse lakwerk doos. 1x Marokkaanse dekseldoos. Afmeting: 27 - 30 cm. In goede staat.
Notenhouten Schwarzwalder snijwerk humidor met rozen decor. Circa 1900. Afmeting: 22 x 22 x 17 cm. In goede staat.