Lot 18e eeuwse Russische documenten met dateringen. Afmeting: 35 x 22 x 6 cm. In goede staat.
Zeer grote bronzen Art Deco-stijl staande lamp. Naakte vrouw met glazen bol. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 85 x 33 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-delige zandstenen kapel met engel en bloemen. Circa 1800. Afmeting: 194 x 66 x 34 cm. In goede staat.
Zeer zeldzame vergulde 19e eeuwse staande petroleumlamp met mondgeblazen glazen tussenstukken en reservoir. In hoogte verstelbaar. Afmeting: 176 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Zwitserse speeldoos in de vorm van een chalet. Circa 1870. Grote speelrol met aan/uit functie. In goede staat. Kam gaaf + mooie klank. Meerdere melodieën spelen achter elkaar. Afmetin...
Twee grote antieke vergulde bronzen wandkandelaren. 19e Eeuw in Rococo-stijl. Afmeting: 54 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.
Twee grote antieke compositie metalen vergulde kaarskandelaren met putti. Geëlektrificeerd. Circa 1870. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee zeldzame grote vuurvergulde bronzen Empire wandkandelaren met bosnimfen. Twee-lichts. Circa 1830. Afmeting: 60 x 19 x 22 cm. In goede staat.
Zeldzame Singer Featherweight naaimachine. Type 222 K. 1954. Naaimachine met vrije arm, met accessoires. Onder andere; borduurring met voetje en origineel matje. In originele koffer. Zeldzaam, bijna i...
Groot antiek houten gepolychromeerd wapenschild. Louis Seize. Circa 1800. Met wandophanging. Deels bijgeschilderd. Afmeting: 90 x 60 x 6 cm. In goede staat.
Drie-delige neo renaissance pronkvazen set. Historisme. Circa 1880. Handbeschilderd porselein met distel decor en vergulde messing monturen. Afmeting: 33 - 49 cm. In goede staat.
Lot van twaalf diverse bijbels + psalmboeken. Met onder andere plated beslag. 18e - 19e -20e Eeuw. Onder meer; Friese bijbel en Duitse Lutheraanse bijbel Ad 1779, rest Nederlands. Afmeting: 10 - 18 c...
Twee antieke Hollandse bronzen kroonluchters in Barok-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x Ø 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse bronzen vijzel. Anno 1727. Amor Vincit, Omnia. Afmeting: H 11 x Ø 13 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Franse tafellampen. Fakkeldraagsters op rood marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Zware marmeren piedestal met messing ornamenten in de vorm van een Korinthische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: 119 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Oude messing vogelkooi met speelwerk. Vogels bewegen en zingen. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Turkse medaille met halve maan. BB & Co. Met emaille . 20e Eeuw. Afmeting: Ø 6 cm. In goede staat.
Originele antieke pathefoon van notenhout. Circa 1910. Les disques pathé Chantent sans Aiguille Marque de Fabrique Deposé Pathefone no. 4. Met kunststof hond 'His masters voice'. Afmeting: 32 x 32 x ...
Twee grote 19e eeuwse Franse historisme retour Egypte pronkvazen met marmer en compositie metaal. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Bijzonder grote collectie antiek horlogemakers-gereedschap in houten cassettes. Onderdelen + draaibanken, t.b.v. frezen etc. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 23 - 30 cm. In goede staat.
Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke messing lampenvoeten met ananassen en marmer. Circa 1910. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen messing hanglamp met bronzen putti. Circa 1890. Louis Seize-stijl. Afmeting: H 77 x Ø 55 cm. In goede staat.
42 Stuks diverse munten zilver et cetera. 19e, 20e Eeuw. Onder andere: Spanje, Nederland, Israël, Frankrijk et cetera. Afmeting: 2 - 3,5 cm. In goede staat.
Drie vergulde bronzen wandkandelaren in Barok/Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 30 x 35 x 18 cm. In goede staat.
Antieke hardhouten gepolychromeerde dekseldoos in gotische stijl met messing beslag + slot. 19e Eeuw? Afmeting: 24 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse eikenhouten gedateerde Friese kerfsnede mangelplank Anno 1744, Sjoert Tierts. Afmeting: 81 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse diorama hangkast met boerderij, bos, herder en schapen. Met polychromie. Afmeting: 40 x 15 x 49 cm. In goede originele staat.
19e Eeuwse Engelse coromandelhouten boekensteun met Wedgwood porseleinen plaquettes en vergulde messing versieringen. J. Simonton Grafton St. Dublin. Betjemanns's patent. Afmeting: 40 - 61 cm. In goed...
Twee miniatuur-schilderijen op parelmoer met filigrain omlijsting, gecultiveerde parel (zoetwater). Verso tekst. 20e Eeuw. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Lot van 15 dollar munten USA. Onder andere: Trade dollars. Tevens vier Mexicaanse munten. mogelijk naslag Afmeting: 30 - 24 cm. In goede staat.
Italiaanse zakkroonluchter met kristal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
30er Jaren Art Deco-stijl ijzeren met glazen tazza. 20e Eeuw. Afmeting: H 22 x Ø 30 cm. In goede staat.
Weerstation in kersenhouten kast. Baroscoop, luchtdruk, hygrometer, thermometer et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse plantenbak met intarsia en messing verguld sierwerk. Vervuild. Binnenbak mist. Afmeting: 17 x 41 x 29 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse essenhout/fineer boekensteun met pietra dura plaquettes en verguld messing. Betjemann's patent. Edmonds Bakerstreet St. Portman. Afmeting: 41 - 59 cm. In goede staat.
Groot bronzen sluitgewicht met diverse stempels en merktekens op afsluitdeksel. Kroon, toren, klaverblad et cetera. De gewichten zijn gemerkt 1 A. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antiek compositie-metalen draaimolen figuur met originele rest-beschildering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse gobelin. Ganzenhoeder in landschap. Enkele restauraties + slijtage. Afmeting: H 72 x B 54 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Putti met hoorn des overvloeds zittend op krokodil. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antieke 18e eeuwse zandstenen zuil met ranken en vergulding. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Twee historisme glazen neo renaissance pronkvazen met mondgeblazen glas en compositie metalen armaturen. Circa 1880. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Messing waaiervormig haardscherm. 20e Eeuw. Paar waaierdelen zitten los. Afmeting 60 x 85 x 15 cm. Verder in goede staat.
Paar gietijzeren tuinvazen. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke gemonogrammeerde petroleumlamp met messing voet, massief glazen stam, persglazen reservoir, en gesatineerde lampenkap. Met dubbele messing brander. Decor van wildvoorstelling. Circa 1900. Afme...
Originele antieke gietijzeren Jugendstil etagiere tuintafel met originele polychromie. Circa 1900. Gietstempels + nr. Gemerkt met vaas. Afmeting: 75 x 38 x 38 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Franse marmeren cassolettes met verguld brons. Circa 1890. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Lot van 27 diverse antieke glazen apothekerspotten, waarvan sommigen met inhoud. Circa 1920. Afmeting: H 7 - 20 cm. In goede staat.
Vier miniatuur schilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Deels geschilderd. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Groot gewei van een oost-Afrikaanse spiesbok op houten tablet. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Celesta speeldoos met één kam. Twee tanden missen. Opdraaiveer defect. Lijstwerk mist. Afmeting: 23 x 40 x 37 cm. In matige staat.
Twee grote zeldzame blikken kruideniers voorraadblikken. Jugendstil. Circa 1910. Op onderkant deksel Victory V. Guns and Lozenges. Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Miniatuur schilderij. Twee figuren in Louis Seize interieur met Amor 19e eeuws. Olieverf op paneel. Afmeting: H 5 x B 4 cm. In goede staat.
Grote ijzeren buitenlantaarn met paardenhoofd. Groen gelakt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met figuren en goud decor. Met messing armaturen. Circa 1890. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse aardglobe. Circa 1920. Door Dr. R. Neuse, R.E. Kaltofen, Berlin Lichtenfelde. Houten basement. Afmeting: H 64 x Ø 31 cm. In goede staat.
Antieke messing haardset met vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.
Vijf Chinese houten dekseldozen, ingelegd met been, messing en natuursteen. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 31 cm. In goede staat.
98 Stuks zilveren muntstukken. Nederland. 20e Eeuw. Afmeting: 1 - 2 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel. Johan Elzevier, Daniel Elzevier 1663. Sloten missen. Originele lederen band. Afmeting: 10 x 43 x 28 cm. In redelijke staat.
Serie van elf antieke 19e eeuwse messing krukgewichten. Afmeting: 2 - 22 cm. In goede staat.
Lot medailles. Divers. 19e - 20e Eeuw. Onder andere: Duits, Holland, Russisch, DDR et cetera. Afmeting: 1,5 - 5 cm. In goede staat.
Bijzonder grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos met slot, sleutel en benen pootjes. Eén chip. Afmeting: 7 x 21 x 15,5 cm. In goede staat.
Twee antieke mahoniehouten theekisten. Circa 1800. Eén kist mist slot, verder in zeer goede staat. Afmeting: 11 - 17 cm.
Vergulde 19e eeuwse houtgesneden crucifix met boerin + slang. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Drie diverse antieke wandelstokken. Eerste helft 20e eeuw. 1x met benen heft. 1x met zilveren heft. 1x met heft van hoorn. Afmeting: L 87 - 94 cm. In goede staat.
19e eeuws miniatuur portret van een officier, met vergulde messing omlijsting. Afmeting: H 4 x B 3 cm. In goede staat.
Piece de milieu van messing. Art Nouveau. Circa 1900. Mondgeblazen glas. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
19e Eeuwse schildpad theedoos. Twee achterse pootjes niet origineel. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In zeer goede staat.
Grote albasten met verguld messing tafellamp. In de vorm van een Korintische zuil. 20e Eeuw. Afmeting: H 77 x Ø 46 cm. In goede staat.
Antiek tinnen wandhouder met florale gravering, vogel en annotatie 1814. Afmeting: 16 x 8 x 11,5 cm. In goede staat.
Messing historisme-stijl Hoorn des Overvloeds, met koeienhoorn. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse Satsuma porseleinen petroleumlamp met messing. Figuren in landschappen voorstelling + goud decor. Circa 1880. Mooie kwaliteit. Brander geëlektrificeerd. Afmeting: H 57 cm. In go...
Twee oude/antieke lampen. 1x Opaline glazen petroleumlamp, circa 1900. 1x Beschilderde opaline glazen lampenvoet, was ooit petroleumlamp, later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 - 60 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten zoutvat. Houtgepind met smeedijzeren beslag. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 55 x 25 x 32 cm. In goede staat.
Antieke met schildpad en parelmoer belijmde mandoline. 19e Eeuw. Afmeting: 14 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven met koperen binnenbak. Lichte fineerschades. Afmeting: 40 x 56 cm. In redelijk/goede staat.
Mooie Louis Seize wortelnoten theekist met notenhout + bandintarsia. Origineel slot. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Franse gobelin in gotische stijl. Offrande de Coeur. Editions D. Arte Rambouillet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 133 cm. In goede staat.
Antieke kerkelijke lamp in gotisch-stijl gemaakt van blik. Waarschijnlijk voor lijkkoets. Met beschildering. Paar ornamenten missen. Afmeting: 60 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke toneelkijkers. Circa 1900. Drie met parelmoer belijmd, onder andere Parijs, één arm mist. Eén met leder belijmd. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Antieke wijn-decanter met houten basement en vernikkeld messing. Circa 1900. Afmeting: 26 x 34 x 18 cm. In goede staat.
Messing wandplaquette met geëmailleerde dansende pierrots in vuur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 15,5 x 1,5 cm. In goede staat.
Vijf grote antieke tinnen schotels. Divers. Met diverse stempels. Afmeting: Ø 31 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke hangpetroleumlampen. 1x Schippertje, kap gelijmd. 1x Majolica met kandelaren. Circa 1900. Afmeting: Ø 30 - Ø 60 cm. In goede staat.
Antiek messing scheepscompas met originele kleine petroleumlamp. Circa 1920. Afmeting: 32 x 30 x Ø 23 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse koperen vuurbokken + haardscherm + vierdelig haardbestek. Afmeting: 59 - 80 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse tinnen klepkan met stempel en initialen. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Lot van 22 munten. Divers. Munten in map. 16x Zuid Amerika. 5x Egypte. 1x India et cetera. ook mogelijk naslag. Afmeting: 21 x 15 x 1 cm. In goede staat.
Grote antieke historisme petroleumlamp. Circa 1880. Compositie metaal. Met leeuwenkoppen en portretten. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Hoogwaardige antieke dekseldoos van rozenhout met palissander. Versierd met bandintarsia. Circa 1800. Origineel beslag, slot en sleutel. Afmeting: 11 x 20 x 11,5 cm. In zeer goede staat.