Antieke Franse mysterieuze pendule. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Parijs. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren pendule met vergulde bronzen figuren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen religieuze pendule. Circa 1880. Mooie kwaliteit gietwerk + emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. St. Marti gestempeld. Afmeting: H 40 cm. In zeer goe...
Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...
Franse-stijl console klok op piedestal. Beschilderd met bloemen decor. Met bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Duits uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 189 cm. In go...
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
18e Eeuwse Franse Neuchatelle pendule met spillegang en kwartierslag op dubbele bel. Vergulde latoen-koperen ornamenten. Krimpnaad zijkant boven. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Duitse vergulde planetarium klok onder glazen stolp. Van Hermle. Tweede helft 20e eeuw. Geeft de baan van de aarde om de zon en maan aan. Met sterrenbeelden, maand-aanduiding, dag en tijd-aanduiding. ...
18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten kolompendule met precisieslinger en mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met niet origineel uurwerk (huwelijk). Functies niet getest. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ranken en fratsen gezicht. Afmeting: H 223 cm. In goe...
Antieke Duitse gepolychromeerde barok Eisen Uhr. Eén wijzer! Originele polychromie. Slagwerk op grote bel + ankergang. Circa 1800. Afmeting: 24 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat, Hollandse scheepvaart. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Bracketklok met dubbele snek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Silent Strike functie. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Vergulde Franse bronzen tafel Cartel-pendule. Raingo Freres. Met putti en emaille cartouches. Glaasje mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen empire pendule. Bibliotheek. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse tafelklok met kabouter en Lenzkirch uurwerk. Weekloper, stil uurwerk. Met houten basement, metalen kabouter en messing klok. Circa 1880. Afmeting: 49 cm. Functies niet getest. In goede ...
18e Eeuws Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Eén deel marmer gerestaureerd. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Empire pendule met engel en vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. Functies niet getest. In goede staat.
Cartier bureauklok, ovaal model, verguld mechanisch klokje met een bruine rand, iets beschadigd. In originele doos. 7509 07971, veer vast,
Engelse staande klok. Wortelnoten met bandintarsia. Met antiek uurwerk. Circa 1800. Huwelijk. Bel, secondenwijzer en datumwijzer missen. Afmeting: H 223 cm. In redelijke staat.
Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule. Historisme. Verguld. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Engelse messing lantaarnklok met wekker op eikenhouten stoel. Uurwerk met spillegang. 19e Eeuw ? of jonger. Afmeting: 34 x 16 x 18 cm. In goede staat.
Kleine vergulde Franse bronzen Empire pendule. Circa 1820. In ongereinigde originele staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse marmeren met bronzen Charles Dix pendule met ridder en kroon. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 40 x 30 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met automaat. Monnik trekt aan bel. Neo Gotisch. Circa 1890. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Franse miniatuur staande klok met brons. Notenhout. Circa 1860. Achtdaags stil uurwerk. Eén lijst mist. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Antiek Frans klokkenstel. Gesigneerd Morenau. Circa 1890. Compositie metaal met onyx. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans Carrara marmeren portaal klokkenstel met brons. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten portaalklok met floraal intarsia. Met vuurvergulde messing ornamenten. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50,5 cm. In zeer goede ...
Antieke Franse Louis Philippe portaalklok met latoenkoperen beslag en messing boulle inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 52 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker en mooie originele beschildering. Afmeting: 142 cm. In zeer goede staat.
Miniatuur wortelnoten staand horloge met maanstand en halfuur-slag. Warmink. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 76 cm. In goede staat.
Antieke Franse wandklok. Koeien-oog. Circa 1870. Met parelmoer-inleg en wijzerplaat van albast/emaille. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 x 49 x 14 cm. In goede staat.
Los antiek Frans pendule uurwerk. 19e Eeuw. Jacot & Cie., Lemaire a Paris. Gave wijzerplaat. Afmeting: Ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse marmeren Art Deco pendule met compositie metalen gepolychromeerde dame. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1930. Afmeting: 40 x 45 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met floraal intarsia. Stein a Paris. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1850. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Biedermeier-stijl pendule. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Lot met acht oude/antieke Schwarzwald mini-wandklokken. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse keramieken pendule met figuren/goud decor. Circa 1880. Achtdaags-stil uurwerk. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Kieninger twee-gewichten snaar-regulateur. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 120 cm. In zeer goede staat.
Eigenbouw? Friese stoelklok met wekker. Apart model. 20e Eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Grote Duitse messing Schatz Royal Marinier scheepsklok. Mechanisch met slagwerk op bel. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 10 x Ø 18 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen Jugendstil-stijl klok met floraal decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 33 x 11 cm. In goede staat.
Grote cloisonne messing vergulde tafelklok met floraal decor + emaille portret plaquettes aan de zijkanten. Mechanisch, acht-daags, met centrale secondenwijzer. Afmeting: 22 x 22 x 9 cm. In goede staa...
Vijf delen messing. Bestaande uit: Eén Joodse chanoeka kandelaar en vier messing klokhuizen waarvan één met uurwerk. rest zonder (Engels). 20e Eeuw. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Duitse messing Schatz Midi Marinier scheepsklok met slagwerk. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk. Afmeting: 6,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten klok met messing ornamenten. Circa 1890. Uurwerk gemerkt Wing. Patent Great Britain & France, United Clock & Co. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Engelse messing Smiths mini-lantaarnklok. Achtdaags uurwerk. Mechanisch. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Uurwerk met halfuur-slag op vijf gongstaven. Gemerkt Dufa. Circa 1930. Afmeting: H 200 cm. In goede staat.
Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.
Vier antieke Franse pendule uurwerken. Onder andere; 1x 18e Eeuw Etienne Lenoir Paris. Alle uurwerken aangepast naar veerslinger. Niet getest. Afmeting: 2x Ø 9 cm. 2x Ø 11 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang, harpslinger en halfuur-slag op bel. Hy Dognon a Saujon. Afmeting: 45 x 16 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Kienzle Art Deco wekker, met blauwe emaille en messing. Circa 1920. Functies niet getest. Afmeting: 7,5 x 9,5 x 5 cm. In goede staat.
Vroege 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten beelden. Afmeting: 146 cm. In goede staat.
Grote compositie metalen vergulde Jugendstil pendule. Kozak te paard. Circa 1880. Achtdaags- Frans stil uurwerk. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Groot vroeg 19e eeuws Frans empire pendule uurwerk. Achtdaags-uurwerk met touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: Ø 14 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl mysterieuze pendule naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse albasten pendule met dansende Oriëntaalse dames. Circa 1900. Compositie metaal. Eén been heeft scheur. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 51 cm. In redelijk/goede s...
Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 22 - 36 cm. In goede staat.
Antieke Franse deposé Brevete wekker tafelklok met paardenmenner. Compositie metaal. Circa 1900. Eén stukje mist. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten regulateur met opzet en tollen. Circa 1890. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren klok. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Beschadiging ornament, pootjes. Afmeting: 45 - 46 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige Franse pendule. Compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Antieke Franse Westminster regulateur met kwartierslag op acht gongstaven. Circa 1920. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang + pronkslinger. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 47 x 19 x 35 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse onyx pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Friese kortstaartklok met wekker. Huwelijk oud/nieuw. Afmeting: 117 cm. In redelijke staat.
Antieke Franse compositie metalen pendule met albast. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met maanstand en messing beelden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Grote antieke notenhouten wekkerklok met messing. Circa 1900. Veren zitten vast. Afmeting: 24 x Ø 19 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse Schwarzwalder klok met wekker, houten raderen (Holzgespindelt). Uurwerk vol stof, behoeft reiniging. Afmeting: 33 x 20 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Schwarzwalder klok met wekker. Deuren missen. Functie niet getest. Afmeting: 20 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok met lithografische figuren voorstelling. Halfuur-slag. Afmeting: 25 x 13 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Duitse houten tafelklok met Barok-front. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag op bel. Eigenbouw? Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Jugendstil regulateur met messing beslag. Gemerkt Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit tafelklok.Circa 1900. Halfuur-slag op gong. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Junghans regulateur met facet geslepen glas. Circa 1920. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Amsterdams wortelnoten staand horloge. Met maanstand, seconden-aanduiding, datum en dag-aanduiding. J.S. van Geffen, Amsterdam.en met wekker functie touw mist Afmeting: H 265 cm. In goede st...
Vroeg 18e eeuwse Franse Tete de Poupée boulle klok door Collier a Paris. Gesigneerd uurwerk Collier a Paris met slagwerk op bel, touwtjesslinger met spillegang. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse Engelse monumentale klok met carillon speelwerk op acht bellen. Met floraal decor + snijwerk. Kwartier-slag, met datum aanduiding + maanstand. Vier bells + acht bells functie. Sile...
Monumentale Rococo gesneden tafelklok met Bracket-uurwerk + mechaniek en Amsterdamse wijzerplaat. W. van Veen Amsterdam. Huwelijk met aanpassingen. Weekloper met halfuur-slag. Afmeting: 80 x 56 x 23 c...
Franse Louis Seize Carrara marmer pendule met mooie vergulde bronzen ornamenten. Met datum aanduiding en EXTRA maandaanduiding langs de wijzerplaat. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, rekens...
Grote vuurvergulde bronzen Empire pendule. Kinderen met bal, bloem en boek. Circa 1820. Mooie vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Louis Seize pendule met Korinthische zuilen en feninksen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen vuurvergulde Franse Empire pendule. Vrouw bij fontein en amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 38 x 27 x 9 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met Griekse vrouw, hoorn des overvloeds, fakkel, lauwerkrans, globus et cetera. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Wijzerplaat onduideli...
Zeldzame vuurvergulde Charles Dix pendule met Oriëntaalse vrouw met parasol en paradijsvogel. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Prachtige vergulding. Afmeting: 48 cm. In go...
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met Griekse vrouw en bloem. Circa 1820. Peddel bij boot niet origineel. Wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 51...