Antieke Franse mysterieuze pendule. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk. Parijs. Afmeting: 82 cm. In goede staat.
Antieke Franse Carrara marmeren pendule met vergulde bronzen figuren. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Zware antieke Franse bronzen religieuze pendule. Circa 1880. Mooie kwaliteit gietwerk + emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. St. Marti gestempeld. Afmeting: H 40 cm. In zeer goe...
Kleine antieke vuurvergulde bronzen directoire pendule met zittende vrouw en kruiken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén achterste pootje niet origineel. Afmeting: 28,5 ...
Franse-stijl console klok op piedestal. Beschilderd met bloemen decor. Met bronzen beslag. Tweede helft 20e eeuw. Duits uurwerk met Westminster kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 189 cm. In go...
Antieke twee-delige Franse porseleinen Charles Dix figuren pendule met goud decor. Monogram J.P. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Eén haarlijn achterkant, verder goed. Afmeting: H 49,...
18e Eeuwse Franse Neuchatelle pendule met spillegang en kwartierslag op dubbele bel. Vergulde latoen-koperen ornamenten. Krimpnaad zijkant boven. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Duitse vergulde planetarium klok onder glazen stolp. Van Hermle. Tweede helft 20e eeuw. Geeft de baan van de aarde om de zon en maan aan. Met sterrenbeelden, maand-aanduiding, dag en tijd-aanduiding. ...
18e Eeuwse Engelse of Franse lantaarn met één wijzer. Dagloper, spillegang, uurslag. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse mahoniehouten kolompendule met precisieslinger en mesophanging. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhouten gestoken staande klok met niet origineel uurwerk (huwelijk). Functies niet getest. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Ranken en fratsen gezicht. Afmeting: H 223 cm. In goe...
Antieke Duitse gepolychromeerde barok Eisen Uhr. Eén wijzer! Originele polychromie. Slagwerk op grote bel + ankergang. Circa 1800. Afmeting: 24 x 16 x 14 cm. In goede staat.
Prachtige antieke Franse lyra pendule. Palissander met intarsia, met bovenliggende slinger. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met plated wijzerplaat. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker en mooie beschilderde wijzerplaat, Hollandse scheepvaart. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Bracketklok met dubbele snek. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Silent Strike functie. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Vergulde Franse bronzen tafel Cartel-pendule. Raingo Freres. Met putti en emaille cartouches. Glaasje mist. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bronzen empire pendule. Bibliotheek. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse tafelklok met kabouter en Lenzkirch uurwerk. Weekloper, stil uurwerk. Met houten basement, metalen kabouter en messing klok. Circa 1880. Afmeting: 49 cm. Functies niet getest. In goede ...
18e Eeuws Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1780. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger. Eén deel marmer gerestaureerd. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Vergulde bronzen Empire pendule met engel en vrouw. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 39 cm. Functies niet getest. In goede staat.
Cartier bureauklok, ovaal model, verguld mechanisch klokje met een bruine rand, iets beschadigd. In originele doos. 7509 07971, veer vast,
Engelse staande klok. Wortelnoten met bandintarsia. Met antiek uurwerk. Circa 1800. Huwelijk. Bel, secondenwijzer en datumwijzer missen. Afmeting: H 223 cm. In redelijke staat.
Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Antieke Franse messing pendule. Historisme. Verguld. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag + veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.