Doos diversen. Oud/antiek. Onder ander: Carbid lampen, Oosterse vaas, antiek strijkijzer, antieke gewichten set, antieke koeien-bel. Afmeting: 14 - 48 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese borduurwerken op zijde. 20e Eeuw. Vogel/insecten/bloesemtakken decor. Afmeting: H 30,2 x B 32,3 cm. In goede staat.
Grote Duitse WMF plated hengselmand. 20e Eeuw. Afmeting: H 24 x Ø 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse klokconsole met intarsia. Stukje fineerschade bij zijkant. Afmeting: 29 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Twee antieke zwart marmeren coupes. Circa 1890. Minimale chip. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Amerikaanse gietijzeren spaarpot. Hand beweegt muntstuk in mond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 x 16 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuws gepolychromeerd houten bordenrek met naam en annotatie. Noord Holland. Afmeting: 94 x 30 x 20 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands eikenhout gestoken neo gotisch bordenrek met leeuwen decor. Afmeting: 104 x 57 x 10 cm. In goede staat.
Franse gobelin in gotische stijl. Offrande de Coeur. Editions D. Arte Rambouillet. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 106 x 133 cm. In goede staat.
Kunststoffen anatomie figuur. Vrouwelijk lichaam. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse stickbarometer. Manticha Fecit London. Afmeting: 98 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
Weerstation in kersenhouten kast. Baroscoop, luchtdruk, hygrometer, thermometer et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 104 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse historisme retour Egypte pronkvazen met marmer en compositie metaal. Met figuren voorstelling. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Mooie grote 18e eeuwse wortelnoten barok theekist met drie compartimenten, bandintarsia, origineel beslag en slot. Afmeting: 17 x 24 x 15 cm. In zeer goede staat.
Mooie Louis Seize wortelnoten theekist met notenhout + bandintarsia. Origineel slot. Afmeting: 12 x 19 x 11 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse wortelhouten barometer + thermometer. Afmeting: 96 cm. In goede staat.
Antieke messing historisme tazza. Circa 1880. Neo renaissance. Met fratzen en feniksen. Afmeting: 25 x 35 x Ø 22 cm. In goede staat.
Mooie antieke Hollandse notenhouten biedermeier stoof met messing. Met binnenbak. Circa 1850. Afmeting: H 42 x Ø 35 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten kerfsnede stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 21 x 20 x 25 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse klarinet. Ongemerkt. Afmeting: L 63 cm. In goede staat.
Oude Regentone houten wereldontvanger uit de jaren zestig. Niet getest. Afmeting: 59 x 25 x 28 cm. In goede staat. In goede staat.
Antieke koffer-grammofoon Maxitone. Circa 1920. Afmeting: 14 x 41 x 31 cm. In goede staat.
Oude Kohlert & Winnenden plated dwarsfluit. 20e Eeuw. Afmeting: L 67 cm. In redelijk/goede staat.