Antieke Oosterse octagonale houtgestoken tafel. Opklapbaar, afneembaar blad met motieven. 19e Eeuw. Afmeting: 58 x 52 x 52 cm. In goede staat.
Houtgestoken Jugendstil Schwarzwalder etagere tafel. Inklapbaar met floraal decor op blad. Circa 1900. Afmeting: 99 x 74 x 50 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met zeldzaam decor, krijgers te paard. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 21,4 cm. In goede staat.
Hollands wortelnoten Willem III damesbureau. Louis Philippe. Circa 1860. Met drie lades en mooi binnenleven. Afmeting: 130 x 87 x 48 cm. In zeer goede staat.
Oude Majolica hangpetroleumlamp met kaarskandelaren. Afmeting: 65 x Ø 55 cm. In goede staat.
Set met gouden ring en oorstekers, 585/000, een ring met schakelbewerking bezet met een ovaal gefacetteerde saffier, breedte ring 6 mm, ø 56, en een paar oorknoppen met een klein singlecut geslepen di...
Witgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Fijn gourmetcollier met een spiegelchatonhanger bezet met een briljant geslepen diamant, 0,015 ct. totaal ca 1,9 gram. lengte 38 cm. Nieuw
Tegels met religieuze voorstellingen. Afmeting: 28 x 15 x 12 cm.In goede staat.
Armband van glasgranaten met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, bevestigd aan een rechthoekige sluiting met 2 zaadpareltjes en 2 ruitvormig geslepen gran...
Negen diverse 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, onder andere Queng Lung, Imari. Enkele chip, beschadiging of haarlijn. Afmeting: Ø 23 - 24 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse kopergeslagen wijnkoeler met klauwpoten en leeuwenkoppen. Afmeting: 20 x 46 x 32 cm. In goede staat.
Originele rood lederen Louis Vuitton Triangle tas met beurs. Tweede hands. Afmeting: 40 x 14 x 14 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén chip. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor. Haarlijnen + chips. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Set van zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden. Floraal decor. Eén bord haarlijn + minimale randschilfers. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Vijf boeddhistische figuren. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: messing, gips, ijzer. Afmeting: H 9 - 34 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen drie-delige kop en schotels met deksels. Familie Rose met perzik decor. Met bodemmerk. Afmeting: 10,5 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Witgouden broche, 750/000, met diamant. Een strakke staafbroche met een vierkante gematteeerde zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,14 ct. 53x6mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Zware houtgesneden carrousel steenbok met polychromie en glazen ogen. 20e Eeuw. Afmeting: 63 x 91 x 28 cm. In goede staat.
Grote witgouden ring, 750/000 met diamant en donker parelmoer. Grote zware ring met aan de bovenzijde een langwerpig stuk met 2 golvende stukken donker parelmoer ingelegd. Tussen de banden zitten 3 ri...
Grote balustervormige Chinees porseleinen vaas met vijverpartij/karper/tekst decor. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met bedels voorzien van goud. Pandora-armband met 2 geelgouden spacers en 20 bedels met goud. lengte 21 cm. ca 85 gram. In zeer goede staat
Twee delen Chinees porselein. 1x penselenvaas met blauw glazuur en bamboe decor, met bodemmerk. 1x blauw-rode vaas op tripod. Afmeting: 14 - 28 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse orgelgebogen wortelnoten porseleinkast. Barok. Met vier lades, origineel beslag en onderling verbonden poten. Afmeting: 230 x 170 x 43 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Friese staartklok met datum en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Poppen missen. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Zomers heidegezicht met wandelpad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 34 x B 49 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur, perzik/goud decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 6,5 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 20 - 36 cm. In goede staat.
Chris de Bruyn Jr. 1901 - 1974. Parkgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Lot met een zilveren zoutvaatje en 4 mesjes met zilveren heft. Rond zoutvaatje, 835/000, versierd met cannelures, geplaatst op een ronde voet, voorzien van glazen binnenbakje en zilveren lepeltje, ø4,...
Zilveren klontentang, 833/000, met gecontourneerde gegraveerde klauwpoten. MT.: J.H.van der Meulen, Joure. 13 cm. ca 28 gram. In goede staat
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 27 x B 19 cm. In goede staat.
Paar zilveren schoengespen, 925/000, sierlijke ovaal model voorzien van rand met goudbewerking. MT.: Vermoedelijk Thomas Edwards, London. midden 19e eeuw. 10x5,5cm. Bruto ca 85 gram. In goede staat
18e Eeuwse zilveren huwelijkslepel met gevlochten steel, bekroond met William and Mary. Achterkant bak initialen en tekst van latere datum. Twee keer gebruikt. Mr. Julianus Buisink - Leeuwarden. Circa...
17e - 18e Eeuws Kang Xi bord met decor van figuren in tuin bij pagode. Met bodemmerk. Randschade. Afmeting: Ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin/floraal decor. Eén bord goed. Eén bord chip + haarlijn. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke zilveren lepels, alle drie met aculade-vormige steel. Voorzien van gravures op de achterzijde van de steel. Eén lepel is voorzien van floraal graveerwerk achter op de bak. Deze komt vermo...
Toegeschreven aan Jan Toorop. 1858 - 1928. Hollands stadsgezicht met nonnen en kindje Jezus. Ets op papier. Afmeting: H 21 x B 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Wucai kom met Foo-honden decor. Met bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: 6,3 x Ø 11,5 cm. In redelijke staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Eén vaas chip. Afmeting: H 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinese bronzen wierookbrander met tempelhond-koppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 10 x Ø 13 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen draken dekselvaas met Foo-hond. Randglazuur bodemrand. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen wierookbrander met salamanders en bruin glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 17 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee Chinese Yixing trekpotten met bodemmerken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans Gründerzeit tafelklok. Circa 1900. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote antieke 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte schotel met landschap/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31,8 cm. In goede staat.
Zilveren lodereindoosje, 833/000, rond model voorzien van banden met gegraveerde bewerking. MT.: C.H.Cammans, Groningen, jl.:n:1872. ca 19 gram. ø2,7x5,3cm. Wat deukjes, verder in goede staat
J.C. Haas Fecit, '54. Hollandse School. Figuren bij herberg 'in den aap'. (In den aap gelogeerd). Olieverf op linnen. Craquelé. Afmeting: H 63 x B 53 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Besneeuwd veengebied met wilg. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30,5 x B 40 cm. In goede staat.
Antieke Franse onyx pendule met messing. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Twee havengezichten. Gesigneerd Patrick. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Zilveren druivenschaar en strooilepel, BWG, druivenschaar versierd met druiventrossen, 15 cm, en een strooilepel met een ovaal gecontourneerde bak en een gezaagde bak met kruisjes, cirkel en komma-dec...
Twee kleine zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een rijkswapen welke erg is afgesleten. ø 45mm, (kindermodel). MT.: C. Wendels, Middelburg, jl.:Y: 1833. totaal ca 26 gram. In redelijk goede s...
17e Eeuwse Chinees porseleinen kom met decor van waterpartij en vogels. Minimale randchip. Afmeting: H 7,2 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Antiek Frans drie-delig klokkenstel van compositie metaal en marmeren basement. Dame met bloem. Circa 1900. Afmeting: 28 - 45 cm. In goede staat.
Twee zilveren vorken, 925/000, Een lepel met een steelaanzet met enkel of Amsterdams lof en een rond steeleinde met kam. MT.: P.Las van Bennekom, Amsterdam, jl.: K:1819. ca 20 cm, 68 gram. En een lep...
Twee zeldzame 17e eeuwse Chinees porseleinen schenkkannen met floraal decor. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Zilveren visschep, 833/000, gecontourneerd model met fraai gezaagd blad. MT.: T.L.Uriot, Amsterdam, jl.:h:1892. 35 cm. ca 136 gram. In zeer goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Zilveren tas en portemonnee, 800/000, een gevlochten tas voorzien van een ronde zilveren beugel met graveerwerk met ketting en een portemonnee met rechthoekige beugel met floraal decor. 6-18cm. totaal...
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Klein zilveren dienblad, 800/000, rechthoekig model voorzien van een rand metr koorddecor en schelpen op de hoeken. 25x16x0,8cm. ca 265 gram. In goede staat.
Antieke Franse torenklok. Compositie metaal. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, veerslinger. Afmeting: 54,5 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Antieke Hollandse bijbel met 585/000 geelgouden slot. Leeuwarden A. Jongbloed. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 3,5 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...
Maarten Krabbé. 1868 - 1931. Drie etsen betreffende bevrijding. (1) Victorie 1945. (2) Des duivels bouwwerk stort ineen 1945. (3) Hier is London 1939 - 1945. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 21 cm. In ...
19e Eeuwse Franse bronzen empire pendule. Bibliotheek. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
Zes Duitse Dresden porseleinen figuren met filigrain jurken. 20e Eeuw. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 11 cm.In redelijk/goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken cachepot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 22 x Ø 28 cm. In goede staat.
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Handbeschilderde porseleinen Jugendstil-stijl klok met floraal decor. Met bodemmerk. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 32 x 33 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker, datum en maanstand. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.
Monogram C. Dov.? 19e Eeuw. 19e Eeuwse geschilderde voorstelling naar Gerard Dou. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17,5 cm. In goede staat.
Reismes in schede met zilver, 833/000. Mes met wapen van Leiden en een zilveren greep en versierd met graveerwerk geplaatst in een schede met hoorn afgezet met zilver. 20 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren pronklepels, 925/000, met een peervormige bak met florale versiering en een deels getorste steel bekroond met een jonkheer of een jonkvrouw. Vervaardigd in Hanau, Duitsland, In Engeland ...
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
Lot met diverse zilveren tasbeugels, bestaande uit 3 gecontourneerde tasbeugels voorzien van graveerwerk, 833/000, uit 1879,1906 en 1914, en een portemonnee uit zilver, 800/000. Totaal ca 117 gram. 5-...
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren Friese brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven model versierd met krullen en floraal decor. Voorzien van ovale horizontaal geplaatst grepen met cherubijnenkopjes. MT.: A. de Haas, Sneek, jl.:s...
Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.