Acht antieke keramieken bekers. Drie creme-kleurige Societe Ceramique Maastricht. Vijf herdenkingsbekers, koningshuis, divers. Waarvan één rand gelijmd. Afmeting: 10 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Grote keramieken boxer hond. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta figurengroepen. Circa 1890. Bronskleurige patina. Eén figuur chips basement. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.
Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...
Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Lot kristallen oude/antieke delen. Onder andere; onderzetters, messenleggers, schalentjes, schalen en karaf. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 37 cm. In goede staat.
Twee grote ruitkristallen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Grote antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal met gesatineerde symbolen en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse mondgeblazen historisme pronkbokalen met figuren voorstelling. Afmeting: H 29 x Ø 13 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Oude messing zakkroonluchter met kristalglas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 60 x Ø 30 cm. In goede staat.
Grote kersenhouten gefineerde sigaren humidor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 20 x 52 x 28 cm. In goede staat.
Vier oude miniatuurschilderijen. Damesportretten. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8,5 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.
Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.
Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse bronzen kraagkandelaar. Voet beschadigd. Afmeting: 19 x 9 cm. In redelijke staat.
Antieke vergulde bronzen toiletspiegel met standaard. Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 33 x 21 cm. In goede staat.
La Rochelle France Jugendstil karaf met metalen overlay. Floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 29 x Ø 19 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.