Twee oude Duitse Loewe Opta radio's. 60er - 70er Jaren. Functies niet getest. Afmeting: 55 - 65 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Afrikaanse bewerkte bok hoornen met figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 30 cm. In goede staat.
Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Zilveren tasbeugel, 833/000, met ketting. Halfronde opengewerkte beugel met muntjes. Breedte 10 cm. ca 64 gram. In goede staat
Twee antieke Chinees porseleinen vazen met vier tekens bodemmerk. 1x Drakenvaas, randglazuurschade. 1x Vaas met geisha's in landschap decor, bovenrand beschadigd. Afmeting: H 23 - 26,5 cm. In redelijk...
Collier van barnsteen met ronde en vierkante kralen, verlopend in grootte. ø8,5mm, 10x10x10mm-20x20x20mm. lengte 90 cm. ca 98 gram. In goede staat
Twee paar gouden oorknoppen, 585/000. Een paar tricolour oorknoppen driehoekig gecontourneerd model, 6x8mm, en een paar geelgouden gematteerde oorknoppen, buisvormig ovaal, bezet met een zirconia. 10x...
Groot lot vingerhoeden, met 9 zilveren modellen en één model uit celluloid met een geelgouden randje. Zilver totaal ca. 38 gram. In diverse gehaltes. In redelijk goede staat.
Cassette met zilveren lepels, 833/000, bestaande uit 12 theelepels, een suiker- en theeschep, versierd met een getorste steel bekroond met een octagonaal vormige aanzet met knop. 11-13,5cm. totaal ca ...
Chinees porseleinen Sung bord met groen/grijs glazuur. Afmeting: 3 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee kleine Chinees porseleinen vazen met vleermuizen + karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Grote antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal met gesatineerde symbolen en initialen. 19e Eeuw. Afmeting: 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse mondgeblazen historisme pronkbokalen met figuren voorstelling. Afmeting: H 29 x Ø 13 cm. In goede staat.
Bijbel met fraaie bruine kaft met goudlijnen, voorzien 2 zilveren sloten, 833/000, gecontourneerd model voorzien van graveerwerk. MT.: onduidelijk, Schoonhoven. jl.:a:1860. 15x10x7cm. In goede staat.
Lot met 5 armbanden met edelstenen kralen, met o.a. granaat, parel en goudsteen.
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos. 833/000, rechthoekig model met een deksel voorzien van graveerwerk. Met lijndecor langs de randen. MT.: onduidelijk, Leeuwarden, jl.:q:1976. 8x13x2,5cm. ca 150 gram. Voorzien van ...
Armband met parel en granaat aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen zoetwaterparels en gefacetteerde granaten, ø6mm. Bevestigd aan een ronde bewerkte sluiting met geschulpte rand en...
Zilveren dienblad, 925/000, ovaal model met een bewerkte rand. 32x22x2cm. ca 439 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een slag bezet met 2 rijen met in totaal 22 carre geslepen saffieren. Over de slag loopt een geelgouden band bezet met 16 briljant geslepen d...
Antiek compositie metalen Oosterse ruiter. Op houten basement. Circa 1900. Afgebroken. Afmeting: 32 x 35 x 15 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen kom met floraal glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
Hoge Chinees porseleinen celadon vaas. Vierkant met ribbels en groen/grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Bronzen varken op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 17 x 22 x 9 cm. In goede staat.
Boekensteun met bronzen Napoleon Bonaparte, op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met lange tekst en figuren in boot decor. Bodemmerk. Randschades. Afmeting: .....?....... In redelijk staat.
Grote bronzen teckel op marmeren basement. Gesigneerd Sjoek? 1/8. Circa 1930 - 1940. Afmeting: 24 x 47 x 15 cm. In goede staat.
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Oorschroeven met rozet bezet met granaten. ø 11mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten bakbarometer. Door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam. Circa 1850. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Vier oude kaarskandelaren met kristalglazen etages. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 31 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws bronzen figuur. Man met touw. Latijns getiteld. Gemaakt door H. Gauguié Henri. 1858 - 1927. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Zilveren Art Deco honing-of jamlepel. 833/000. Haaksteel met filetrand. L 15 cm. Mr. J.M. van Kempen en Zn.- Voorschoten. jl: I 1918. Gewicht circa 35 gram. In goede staat.
Groot antiek zwaar Jugendstil beeld. Vrouw met geschrift. J Evoque du passe les heurs radieuses. Door E. Picault. 1833 - 1915. Circa 1900. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws koperwerk. Scheerbekken, poffertjespan en een beddepan. Afmeting: 29 - 90 cm. In goede staat.
Zwarte slatang, schaarmodel. Met zilveren grepen. Afmeting: L 27 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in interieur/floraal en goud decor. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur in de vorm van een kabinet, 835/000, met gecontourneerde toog, 3 lades en versierd met graveerwerk. Geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Argentor, edelmetaalgieterij, Haarlem jl.:k: 1994...
Chinese schaal met zilveren voet, 925/000, Ovale Kantonese schaal, 19e eeuw, geplaatst op een grote ronde gecontourneerde zilveren voet met gekrulde poten versierd met voluten, culots en leeuwenkoppen...
Lot met 5 zilveren ringen, 2 ringen met vergulde zetkasten en zirconia's voorzien van een bewerkte band, ring met filigrain, een ring met een rozet met markesiet, diverse stenen ontbreken en een ring ...
Zilveren miniatuur molenbeker, 835/000, jl.:W:1906 ca 28 gram 9x6cm. In goede staat
Zilver vergulde ring, 925/000, met kleurstenen. Bolle ring aan de bovenzijde bezet met o.a. topaas, amethist en citrien in diverse slijpvormen. Breedte kop 15 mm. ca 8,4 gram ø 59. In goede staat
Lot zilveren met brillen, pen en flessenstop. Totaal ca 73 gram. In goede staat
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.