Antieke Hollandse eikenhouten gestoken kapstok met ranken/leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1900. Afmeting: 101 x 25 x 20 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkanst. Ongerestaureerd. Circa 1800. Afmeting: 89 x 88 x 45 cm. In matige staat.
Oude fauteuil met rozensnijwerk en goede velours stoffering. Afmeting: 108 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize-stijl spiegel met facet geslepen spiegelglas en ovale lithografie. Circa 1900. Enkele stukjes stucwerk missen bij strik. Afmeting: H 90 x B 40 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Louis Philippe fauteuil. Circa 1870. Bijgekleurd. Afmeting: 110 x 72 x 52 cm. In redelijke staat.
Twee oude Perzische kleden met floraal decor. Afmeting: 120 - 150 cm. In goede staat.
Antiek houtgestoken figuur. Jongen. Vermoedelijk Duitsland. 19e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Russisch orthodox houtgesneden Heilig figuur met restpolychromie. Afmeting: 34 cm. Onderarmen missen. In goede staat.
Twee Hollandse A.D. Copier Leerdam dikwandige glazen vazen. 1936. Grote vaas chips buitenwand. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zware antieke facet geslepen kristalglazen karaffen met gesatineerd floraal decor. Circa 1930. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
6-Delige Art Deco kristalglazen toiletset. Circa 1930. Enkele chips. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen Delfts Fayence. 20e Eeuw. Onder andere; wandschotel van Porceleyne Fles, dekselvaas van Petrus Regout, lampenvoet van Sphinx Boch et cetera. Afmeting: 14 - 39 cm. In goede staat.
Vijf Engelse porseleinen Staffordshire honden. Zogenaamde bordeel honden. Circa 1900. Eén hoofd gelijmd. Afmeting: 11 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse porseleinen rozensteker vaas met goud/wapen/tekst decor + annotatie 1857. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken vazen. Societé Ceramique. 1x Jugenstil oorvaas, landschap decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x Jugendstil oorvaas, koeien decor, Societé Ceramique, circa 1910. 1x...
Drie oude/antieke Duitse porseleinen reservisten bierpullen. Twee maal reproductie. Eén maal antiek, beschadigd. Regiment Wilhelmina Niederlande Husaren. Afmeting: 18 - 28 cm. In matig/goede staat.
Lot oud/antiek Duits porselein. Bestaande uit: 12x Fürstenberg eierdoppen. 1x handbeschilderde schaal met floraal/insecten en goud decor, 19e eeuw. 1x Hutschenreuther tablet met roze roos decor. Afmet...
Duits porseleinen vrouw in jurk met goud decor. 60er-Jaren. Gemerkt met kroon en W 1764. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.
Vier Indische olifanten van keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek Hollands keramiek. Bestaande uit: Rhodian plateel knobbelvaas. Delft polychrome vijzel. Delfts Bleu menage-set. Westraven Delft polychrome presenteertablet. Afmeting: 16 - 48 cm....
Grote antieke Duitse porseleinen valk. Gesigneerd M. Herman Fritz. Fraureuth Kunstabteilung. Circa 1920. Afmeting: 28 x 33 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse (Duitse) porseleinen bokaalvaas met messing rand. Onduidelijk gemerkt, Höchst? Porseleinen bovenrand beschadigd. Afmeting: H 12 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinese bamboe gesneden penselen vazen met gedetailleerde geschriften, landschap/floraal decor. Krimpnaden. 19e Eeuw. Afmeting: H 20 x Ø 7 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen snuffbottles met bodemmerk. Eén maal met erotisch decor. Eén maal met kraanvogel decor. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Vijftien stuks 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen miniatuur vazen. Divers. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 14 cm. In goede staat.
Vier delen Oosters brons. Bestaande uit: Monnik staande op lotusbloem. Twee amuletten. En een gesigneerde, G.B., zeepaarden sculptuur. Afmeting: 13 - 19 cm. In goede staat.
Oude Chinese tea-brick met tempel voorstelling en karaktertekens. Afmeting: 23,5 x 19 x 3 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees steengoed. 3x Vaas. 1x Zalfpot. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen schaaltjes met figuur in tuin decor. Twee schalen haarlijn. Twee schalen goed. Afmeting: Ø 12 cm. In redelijk/goede staat,
Twee antieke Chinees geschilderde voor-ouder portretten met goudverf. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 30 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen kan met floraal decor en bodemmerk. Handvat + bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 22 cm. In redelijke staat.
Drie 19e eeuwse Japans Imari porseleinen kop + schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: 5 - 14 cm. In goede staat.
Vijf 18e - 19e eeuwse Imari porseleinen kop en schotels. Divers. Eén kop haarlijn, één kop chip, rest goed. Eén schotel beschadigd, rest goed. Afmeting: 6 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke 18e eeuwse zilveren lepel. Bak met enkel lof, rug en steel rond model met kam. Inscriptie JH 1796. Gewicht circa 49 gram. In goede staat.
Zilveren poederdoos, 835/000, rechthoekig gecontourneerd model versierd met florale gravure met bloemen en krullen. Het achterdeksel is voorzien van guillochepatroon grootte 6,5x7cm. ca 67 gram. In go...
Zilveren miniatuur golfspeler, 835/000, met golftas en met club in de hand. jl.: f:1990. 4x3x8cm. totaal ca 56 gram. In goede staat
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met filigrain en opgesoldeerde appliqueen. MT.: Jacobus van Dam, Schoonhoven. jl.:e. 1864. 5x5x2,5cm. ca 35 gram. Een enkel deuk...
Lot met 4 zilveren bestekdelen, 833/000, met een taartschep met een lofje aan de steel, MT.: Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:p:1925, 2 suikerscheppen met gecontourneerde bak en één voorzien van ee...
Drie zilveren bakjes, BWG, rond bakje op voet versierd met meanderpatroon en floraal decor. Ovaal dekseldoosje met floraal decor langs de zijkanten en de rand en een ovaal doosje met kruldecor op het ...
Staphorster zilveren mantelhaak, 835/000, gecontourneerd model met versiering, de haak is voorzien van een gravure: J.M.R. MT.: A.J.Keus, wed. A.O.Drost, Staphorst, 1949-1983. ca 39 gram, 12x5cm. In g...
Kristallen bonbonniere en zilveren lepel. Rechthoekige schaal met gecontourneerde randen, voorzien van zilveren beugel, 925/000, versierd met graveerwerk. 19x13x14cm, enkele chips langs de rand, en e...
Bijbel, het nieuwe testament, 1862, met bruin leren kaft voorzien van een zilveren slot, 833/000. Gecontourneerd model versierd met graveerwerk. MT.: J.Kooiman, Schoonhoven jl.:g:1866. 9x16x5cm. In ...
Vier-delig plated toilet-garnituur. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren natfruitschep, 833/000, met florale opengewerkte bak en afbeelding van Jezus met Samaritaanse vrouw bij waterput. Fraaie steel met kroondragende vrouw. L 18 cm. Zaanlandse Zilversmederij-Haa...
Zilveren natfruitlepel met spitse florale opengewerkte bak en steel. 835/000 L 18 cm. Mr. Schoorl-Zilver n.v. Amsterdam/Loenen. jl: P 1950. Gewicht circa 26 gram. In goede staat.
Drie zilveren lepels, 833/000, met 2 sauslepels, één met filetrand en één met waaiersteel en een theeduim met filetrand. MT.: o.a. Gerritsen en van Kempen, Zeist. jl,:K:1920. 8,5-16cm. totaal ca 127 g...
Zilveren buhda-to-buhda ring, 925/000. breedte 8 mm, ø 52. ca 9,25 gram.
Zilveren collier, 925/000, met drie zilveren munten, 50 Franse frank, 1974, 1974 en 1977. Twee voorzien van een zilveren muntrand. Totaal ca 114 gram. 70 cm. In goede staat