Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Oosterse schilderijen, Indonesië + Chinees
Ergebnis: 50 EUR

Twee Oosterse schilderijen. China + Indonesië. Chinees schilderij met paradijsvogels, gesigneerd. Afmeting: H 36 x B 21 cm. En een Indonesisch landschap met figuren, ongesigneerd? Afmeting: H 40 x B 2...

Tafelklok
Ergebnis: 110 EUR

Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.

Franse vuurvergulde pendule, 1820
Startpreis 1.650 EUR

Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met tekst onder de wijzerplaat en jongen met blaasinstrument en schelpen. Circa 1820. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 47 ...

Chinese schotel Ø 36,8 cm.
Ergebnis: 1.200 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met draak/phenix/ vleermuis/floraal/gouden decor. Plus verso blauw/rood florale decor. Afmeting: Ø 36,8 cm. In goede staat.

B. Ligtenberg, Landschap met boerderij, boer en koeien
Startpreis 100 EUR

B. Ligtenberg. Tweede helft 20e eeuw. Landschap met boerderij, boer en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Frans klokkenstel
Ergebnis: 60 EUR

Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.

Bronzen schemerlamp
Startpreis 180 EUR

Antieke Chinese of Japanse bronzen tafellamp met Foo-honden koppen/floraal/vogel decor. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

S. Bowe, Wintergezicht met ruïne
Ergebnis: 110 EUR

S. Bowe. 21e Eeuw. Wintergezicht met ruïne en figuren op ijs. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Weense regulateur
Ergebnis: 100 EUR

Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.

J.W.D. Hartog, Bloemstilleven
Ergebnis: 150 EUR

J.W.D. Hartog. Circa 1930. Stilleven met chrysanten en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

2x Chinese pijpvazen
Ergebnis: 500 EUR

Twee Chinees porseleinen pijpvazen met floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Floraal stilleven
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Floraal stilleven. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 15 cm. In goede staat.

Gründerzeit buffetkast, 1880
Startpreis 300 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast met volle zuilen, snijwerk, panelen en leeuwenkop. Circa 1880. Historisme. Eén buffetblad mist. Afmeting: 170 x 70 x 230 cm. In redelijk/goede staat.

Franse gesneden tafel, 1870
Ergebnis: 300 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten gesneden tafel met Arabisch figuur met tulband. Circa 1870. Lichte beschadigingen. Afmeting: 93 x 34 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

A. van Bloppoel, Boerenschuur met kippen
Startpreis 100 EUR

Anthony van Bloppoel. 1879 - 1971. Boerenschuur met kippen. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.

Chinese Flambé vaas
Ergebnis: 225 EUR

Zware Chinees porseleinen Flambé knobbelvaas. H 30 cm. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Ergebnis: 100 EUR

Hollandse wortelnoten theetafel met lade + schuifbladen. Circa 1920. Afmeting: 78 x 80 x 55 cm. In goede staat.

L.ouis Stutterheim, Poldergezicht met windmolens
Startpreis 50 EUR

Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Poldergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 23 x B 18 cm. In goede staat.

Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven
Ergebnis: 300 EUR

Eduard Huber Andorf. 1877 - 1965. Münchener Schule. Duits Renaissance stilleven met pronkkamer, pronkschotel, Perzisch kleed en fruit. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 70 x B 100 cm...

Antieke Empire-stijl stoel
Startpreis 150 EUR

Antieke mahoniehouten Empire-stijl armleunstoel met ebonisering en vergulding. Circa 1900. Afmeting: 94 x 60 x 63 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese Imari schenkkan
Startpreis 150 EUR

18e Eeuwse Chinees porseleinen Imari schenkkan met floraal/goud decor. Deksel gerestaureerd. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram A.B., Liggende naakte dame
Startpreis 300 EUR

Monogram A.B. Tweede helft 20e eeuw. Liggende naakte dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 107 cm. In goede staat.

Noten kast met zuilen
Startpreis 225 EUR

Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit nachtkast met volle zuilen. Recentelijk handgepolitoerd met schellak. Afmeting: 78 x 41 x 34 cm .In goede staat.

Chinese schotel Ø 25 cm.
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen schotel met draken decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.