J. Bardot/Barboth. 19e Eeuw. Meisje in klederdracht met handspiegel. Pastel op papier. Afmeting: H 95 x B 70 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Gezicht op Zierikzee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Naar P.P. Schiedges. Landschap met schapen en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 48 x B 65 cm. In goede staat.
Collier van barnsteen met ronde en vierkante kralen, verlopend in grootte. ø8,5mm, 10x10x10mm-20x20x20mm. lengte 90 cm. ca 98 gram. In goede staat
Twee paar gouden oorknoppen, 585/000. Een paar tricolour oorknoppen driehoekig gecontourneerd model, 6x8mm, en een paar geelgouden gematteerde oorknoppen, buisvormig ovaal, bezet met een zirconia. 10x...
Lot met 5 armbanden met edelstenen kralen, met o.a. granaat, parel en goudsteen.
Armband met parel en granaat aan een geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 3 rijen zoetwaterparels en gefacetteerde granaten, ø6mm. Bevestigd aan een ronde bewerkte sluiting met geschulpte rand en...
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met een slag bezet met 2 rijen met in totaal 22 carre geslepen saffieren. Over de slag loopt een geelgouden band bezet met 16 briljant geslepen d...
Lang zilveren koordcollier, 925/000, met aan de uiteinden 2 zwarte kralen. totale lengte 128 cm. d.m.v. een knoop te sluiten. Totaal ca 33,6 gram. ø ketting 4mm, ø bollen 10 mm. In goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met granaat. Oorschroeven met rozet bezet met granaten. ø 11mm. ca 3,9 gram. In goede staat
Lot edelstalen sieraden met manchetknopen, armband en 6 ringen en 2 chokers gecombineerd met goud.
Antieke Engelse eikenhouten houtgestoken kolenbak. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 60 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten marquetterie speeltafel met lade + spelen. Bronzen beslag. Mooie kwaliteit. Afmeting: 80 x 59 x 88 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse mahoniehouten toiletspiegel met bandintarsia en lade. Lichte fineerschade. Afmeting: 84 x 45 x 31 cm. In goede staat.
Drie Chinees porseleinen plaquettes met diverse decors. Eén tegel gelijmd, rest goed. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakenkom met bodemmerk. Afmeting: 9,5 x Ø 20 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Duits eikenhouten boerensecretaire met messing beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 118 x 57 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse Biedermeier mahoniehouten gebogen penantkast met snijwerk. Circa 1860. Eén lijst beschadigd. Afmeting: 97 x 47 x 103 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok wandspinde met Bastion-paneel en ster-intarsia. Slot later. Oudere restauratie. Afmeting: 93 x 80 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen celadon vaas met floraal decor. Chips. Afmeting: H 17 cm. In redelijke staat.
Antiek gegraveerd penvuur revolver. Bewerkte kolf met fabeldier. Genummerd. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Vijf Oost-Duitse medailles. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - 7 cm. In goede staat.