Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hendrik Savrij, Hollands landschap 1000
Hendrik Savrij, Hollands landschap
Startpreis 1.200 EUR
Verkauft
2x J.J.C. Spohler, 1001
2x J.J.C. Spohler,

Ergebnis:

3.750 EUR

Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1002
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startpreis 2.000 EUR
Louis Heymans, Gezicht op Overschie 1003
Louis Heymans, Gezicht op Overschie
Startpreis 600 EUR
Verkauft
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder 1004
Naar P.P. Schiedges, Landschap met schapen en herder

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Jan-Evert Morel, Winter 1005
Jan-Evert Morel, Winter

Ergebnis:

2.350 EUR

Verkauft
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek 1006
Onduid. gesign. Geleerde man en dame bij boek

Ergebnis:

2.500 EUR

Verkauft
Henk Dekker, 1007
Henk Dekker,

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
A.J. Zwart, de Peel 1008
A.J. Zwart, de Peel

Ergebnis:

500 EUR

A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen 1009
A.J. Zwart, Delftse vaas met tulpen
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien 1010
Fedor van Kregten, Boeren schuren met boer en koeien

Ergebnis:

500 EUR

C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi 1011
C. Verschuur, Herderin bij schaapskooi
Startpreis 300 EUR
C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad 1012
C. Verschuur, Herderin met koeien op zandpad
Startpreis 300 EUR
H. Paradies, Waalhaven 1013
H. Paradies, Waalhaven
Startpreis 1.250 EUR
Verkauft
Karl Wagner, Hollands havengezicht 1014
Karl Wagner, Hollands havengezicht

Ergebnis:

425 EUR

Verkauft
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur 1015
Charles Dankmeijer, Boerderij met hooischuur

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen. 1016
Gesigneerd Jacoba L.v. Eefen, Stilleven, mand met bloemen.

Ergebnis:

350 EUR

A.J. de Zwart, Landschap met boerderij 1017
A.J. de Zwart, Landschap met boerderij
Startpreis 400 EUR
Meinte Walta , Zondvloed 1018
Meinte Walta , Zondvloed
Startpreis 450 EUR
M.J. de Jongere, Hotel Amerika 1019
M.J. de Jongere, Hotel Amerika
Startpreis 1.500 EUR
W.A. Knip, Frans havengezicht 1020
W.A. Knip, Frans havengezicht
Startpreis 500 EUR
Evert Moll, Havengezicht 1021
Evert Moll, Havengezicht
Startpreis 1.500 EUR
17e Eeuws paneel portret 1022
17e Eeuws paneel portret
Startpreis 1.800 EUR
J. van Velzen, Romantisch landschap 1023
J. van Velzen, Romantisch landschap
Startpreis 1.900 EUR
Verkauft
Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam 1024
Anton Karssen, Leuvenhaven Rotterdam

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap 1025
Anton Mauve, Herder met zijn schapen in heide landschap

Ergebnis:

1.700 EUR

Verkauft
W.J. Alberts, Skutsje op meer 1026
W.J. Alberts, Skutsje op meer

Ergebnis:

450 EUR

Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot 1027
Karl Heffner, Landschap met boerderij en sloot
Startpreis 1.100 EUR
Verkauft
Jezusportret op koper 1028
Jezusportret op koper

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen 1029
Ongesigneerd, Voorstelling met Heiligen

Ergebnis:

225 EUR

Verkauft
2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten 1030
2x Oskar Koch, Hollandse havengezichten

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis 1031
Ongesigneerd, Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis

Ergebnis:

1.900 EUR

Verkauft
A. van Ravenswaay F., Stilleven met vogel 1032
A. van Ravenswaay F., Stilleven met vogel

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee 1033
Ongesigneerd, Gezicht op Zierikzee

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Landschap met waterval 1034
Ongesigneerd, Landschap met waterval

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Hambuchen, 1035
Hambuchen,

Ergebnis:

1.500 EUR

Verkauft
H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder 1036
H.J. Wijngaard, Vrachtboot met rietsnijder

Ergebnis:

240 EUR

A.J. Zwart, Landschap met ven 1037
A.J. Zwart, Landschap met ven
Startpreis 200 EUR
H. Paradies, Haven Pernis 1038
H. Paradies, Haven Pernis
Startpreis 1.250 EUR
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water 1039
A.J. de Zwart, Boerenhuis aan het water
Startpreis 250 EUR
W. Paerels, Vissersboten in baai 1040
W. Paerels, Vissersboten in baai
Startpreis 200 EUR
Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin 1041
Toegeschr. aan J. Lussenburg, Verso zigeunerin
Startpreis 300 EUR
W.A. Knip, Herderin met schapen 1042
W.A. Knip, Herderin met schapen
Startpreis 150 EUR
Onduid. gesig., Arabisch tafereel 1043
Onduid. gesig., Arabisch tafereel
Startpreis 900 EUR
Verkauft
H. v. Leeuwen van Ouderwater, Landschap met ploegende boeren 1044
H. v. Leeuwen van Ouderwater, Landschap met ploegende boeren

Ergebnis:

400 EUR

C. Artz, Wintergezicht 1045
C. Artz, Wintergezicht
Startpreis 500 EUR
Verkauft
A. Buikema, Hollands poldergezicht 1046
A. Buikema, Hollands poldergezicht

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Anton Karssen, Bomschuiten op strand 1047
Anton Karssen, Bomschuiten op strand

Ergebnis:

750 EUR

Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1048
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startpreis 850 EUR
Verkauft
2x Onduid.gesign., Visservrouw + man 1049
2x Onduid.gesign., Visservrouw + man

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
2x Italiaanse miniatuur schilderijen 1050
2x Italiaanse miniatuur schilderijen

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk 1051
A.J. van Prooijen, Landschap met paarden, hooiwagen en boerenvolk

Ergebnis:

250 EUR

Jan Mankes, Melkende boerin 1052
Jan Mankes, Melkende boerin
Startpreis 300 EUR
W.A. Knip, Havengezicht 1053
W.A. Knip, Havengezicht
Startpreis 675 EUR
Verkauft
J. Barboth, Meisje in klederdracht 1054
J. Barboth, Meisje in klederdracht

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker 1055
Cor Noltee, Jongen met tandenstoker

Ergebnis:

350 EUR

P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat 1056
P.A. Schipperus, Figuren in dorpsstraat
Startpreis 280 EUR
Verkauft
Niek van der Plas, Winters bosgezicht 1057
Niek van der Plas, Winters bosgezicht

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Karl Biese, Landschap met Hunebed 1058
Karl Biese, Landschap met Hunebed

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht 1059
Monogram W.K.K., Oud Hollands stadsgezicht

Ergebnis:

110 EUR

Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs 1060
Ongesigneerd, Figuren bij vrachtslede op ijs
Startpreis 70 EUR
Verkauft
Onduid. gesign., Landschap 1061
Onduid. gesign., Landschap

Ergebnis:

125 EUR

L. de Jong, Schip bij avond 1062
L. de Jong, Schip bij avond
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht 1063
Gesigneerd, Impressionistisch heidegezicht

Ergebnis:

200 EUR

Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee 1064
Jan Ouwersloot, Landschap met waterput en vee
Startpreis 250 EUR
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad 1065
Jan Ouwersloot, Zomers heidegezicht met wandelpad
Startpreis 250 EUR
Verkauft
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot 1066
A.H. Hoffmann, Riviergezicht met boot

Ergebnis:

40 EUR

Wassily Kandinsky wandkleed 1067
Wassily Kandinsky wandkleed
Startpreis 380 EUR
Verkauft
K. Rodeck, Berglandschap met rivier 1068
K. Rodeck, Berglandschap met rivier

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Louis Hartz, Schelpenvisser Katwijk 1069
Louis Hartz, Schelpenvisser Katwijk

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Louis Hartz, Kerk op terp 1070
Louis Hartz, Kerk op terp

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Louis Hartz, Zelfportret 1071
Louis Hartz, Zelfportret

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Louis Hartz, Parkgezicht 1072
Louis Hartz, Parkgezicht

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap 1073
Louis Hartz, Figuren in glooiend landschap

Ergebnis:

350 EUR

M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen 1074
M. Mulfsing? Tiroler gebouw in bergen
Startpreis 50 EUR
Pieter Scheen Lexicon 1075
Pieter Scheen Lexicon
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Onduid. gesign., Hollands havengezicht 1076
Onduid. gesign., Hollands havengezicht

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
S. v.d. Schans, IJspret 1077
S. v.d. Schans, IJspret

Ergebnis:

350 EUR

H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel 1078
H.J. van Wijngaarden, Hollands havengezicht langs de IJssel
Startpreis 600 EUR
2x A. Glansdorp, 2x Potret 1079
2x A. Glansdorp, 2x Potret
Startpreis 200 EUR
Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië 1080
Lind, Dorpsgezicht Ravillo Italië
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam 1081
Wim van Norden, Havengezicht Rotterdam

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen 1082
Ongesigneerd, Zeegezicht met schepen

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Onduidelijk, Danseressen 1083
Onduidelijk, Danseressen

Ergebnis:

250 EUR

E. Ebers, Baai met figuren 1084
E. Ebers, Baai met figuren
Startpreis 400 EUR
Verkauft
K.F. Berk, Hollands landschap met vee 1085
K.F. Berk, Hollands landschap met vee

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
J. Sperlich, Mopshünde 1086
J. Sperlich, Mopshünde

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen 1087
George Wilhelm Wagner, Schipbreuk bij rotsen

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Ongesigneerd, Badgasten op strand 1088
Ongesigneerd, Badgasten op strand

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
G.A. Kadir, Vuurboom met figuren 1089
G.A. Kadir, Vuurboom met figuren

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen 1090
Fedor van Kregten, Heidegezicht met herder, hond en zijn schapen

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
A.C. Liers? Ezels en eenden 1091
A.C. Liers? Ezels en eenden

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Otto Coenders, Boerderij met kippen 1092
Otto Coenders, Boerderij met kippen

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Lichtenstein, Vrouwen 1093
Lichtenstein, Vrouwen

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Keith Haring, 1094
Keith Haring,

Ergebnis:

650 EUR

G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee 1095
G.L. Kiers, Vissersboot op volle zee
Startpreis 50 EUR