Atelier P. Egmond. 1864 - 1908. Rechts boven signatuur. Twee kalveren in weiland. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.
Hans Habraken. 1946. Stilleven met emaille kom en kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
Thomas Heesakkers. 1946 - . Stilleven met tin, bloemen, porselein et cetera. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Twee vissersvrouwen met brief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
K. ten Hagen. Hollandse School. 19e Eeuw. Hollands riviergezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 31 cm. In goede staat.
Anton Doll. 1826 - 1887. Duitse School. Duits landschap, panoramisch met herder en schapen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 14 x B 21,5 cm. In goede staat.
M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Romantische Hollandse ijspret met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 23,5 cm. In goede staat.
Albert van Gelderen. Eerste helft 20e eeuw. Voederen van een paard. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 30 cm. In goede staat.
M. Vermeulen. Eerste helft 20e eeuw. Hollands rivierlandschap met vissers en windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 23 cm. In goede staat.
C. van Perle. 20e Eeuw. Landschap met knotwilgen bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
A. Marinus. 20e Eeuw. Hollands strandgezicht met platbodems en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Aarnout van Gilst. 1898 - 1981. Stal met twee paarden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Monogram A.B. Tweede helft 20e eeuw. Liggende naakte dame. Olieverf op paneel. Afmeting: H 80 x B 107 cm. In goede staat.
Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.