Anton Karssen. 1945 - 2019. Leuvenhaven Rotterdam met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Anton Mauve. 1838 - 1888. Herder met zijn schapen in heide landschap. Houtskool op papier. Minimale vochtvlekken. Afmeting: H 50 x B 68 cm.In goede staat.
W.J. Alberts. 1912 - 1990. Hollands riviergezicht met skutsje op meer, boerderij en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Vroeg Jezus-portret op koper met Latijnse tekst. Beschilderd. 16e Eeuw? Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 14 cm. In matige staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Voorstelling met Heiligen. Afmeting: H 31 x B 23 cm. In matige toestand.
Pendant van Oskar Koch. Circa 1920. Duitse School. Hollandse havengezichten met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Dochter voedt gevangene (vader) in gevangenis die tot de hongerdood veroordeeld is, schilderij is na het verhaal van Caritas Romana/
Cimon en Pero geschilderd Restauraties. Af...
A. van Ravenswaay F. 1816 - 1872. Rechtsonder in sponning. Stilleven met vogel en bloemen. Afmeting: H 16 x B 19,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse School. Circa 1900. Gezicht op Zierikzee. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1700. Italiaanse School. Landschap met waterval en steenbokken, panorama met dorpsgezicht. Verso registratienummer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 64 x B 78 cm. In goede staat.
Wilhelm Hambuchen. Duitse school 1869-1939. Bomschuiten en vissersvolk op het strand, Olieverf op linnen. Afmeting: H 60x B 80 cm. In goede staat.
H.J. Wijngaard. Hollandse School. Circa 1930. Vrachtboot met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: H 18,5 x B 30 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Landschap met ven. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Herman P.A. Paradies, 1950, 1883-1966. Haven Pernis met vele schepen en figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 40 x B 90 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerenhuis aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Willem Paerels. 1878 - 1962. Belgische School. Vissersboten in baai bij duinen. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 70 x B 88 cm. In goede staat.
Toegeschreven aan Jos Lussenburg. 1889 - 1975. Verso zigeunerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
W.A. Knip, 1916. 1883 - 1967. Herderin met schapen. Pastel op papier. Afmeting: H 15 x B 29 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Groot werk. 20e Eeuw. Arabierenkamp in de woestijn. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 145 cm. In goede staat.
H. van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap met ploegende boeren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
Constant Artz. 1870 - 1951. Haagse School. Wintergezicht met windmolen en boot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 29 cm. In goede staat.
Albert Buikema. 1949 - 1994. Hollands poldergezicht met koeien aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - 2019. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 15 x B 20 cm. In goede staat.