Vier delen antiek Chinees terracotta cargo aardewerk. Teksing Cargo. Bestaande uit: drie potten en één schaal. Afmeting: 7 - 13 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen kommen. Sung + Swatou. Floraal/vis decor. Eén oude haarlijn. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Twee 19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Geribbeld. Floraal/coulissen decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein met bodemmerken. 1x Kom, gelijmd. 1x Bord met granaatappel/vleermuis decor, gelijmd. 1x Bord met floraal/libelle decor. Afmeting: Ø 17 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese Banko Ware trekpotten. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 16 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met karpers in waterpartij decor. Tekst + signatuur. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Chinees Imari porselein. Bestaande uit: Drie chocolade koppen, waarvan twee met haarlijn, en één met chip. Andere twee kommen gelijmd. Afmeting: 7,5 - 16,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met grijs-groen craquelé glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Chinees houtgestoken huisaltaar met twee antieke houtgesneden boeddha's. Beschadigd. Afmeting: 47 x 31x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude/antieke metalen Oosterse tabakspijpen. Afmeting: 15 - 38 cm. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit; Blauw-witte schaal, floraal/landschappen decor. En een 19e eeuws Kantonees bord met Familie Rose decor, gerestaureerd. Afmeting: Ø 21,5 - 24,5 cm. In redeli...
6x Antiek Japans porselein, handbeschilderd. 2x sauskom,1x theepot 1x suikerpot, 1x melkkan en 1x tassa. 1 sauskom beschadigd. cond R/G. 13-26 cm.
Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen vazen met floraal decor. Eén vaas haarlijn. Afmeting: H 19 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas. Familie Rose. Octagonaal. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met hoogwaardigheidsbekleder decor. Afmeting: 14 x 15 x 7 12 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose zotjes. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Chinees porseleinen knobbelvaas met rondom landschap decor. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Vier delen divers porselein. 19e - 20e Eeuw. 1x Imari dekselkom. 1x Europees vaasje. 2x Potten, China. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotels met landschap/floraal/vogel decor. Eén schotel haarlijnen + chip. Eén schotel goed. Afmeting: Ø 12,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met blauw craquelé glazuur. Afmeting: H 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zes stuks natuurstenen Chinese Boeddhistische figuren. Afmeting: 2,5 - 4 cm. In goede staat.
Grote Chinese Banko Ware trekpot in vogel-vorm, met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 19 x 8 cm. In goede staat.
Grote Chinese Banko Ware trekpot met emaille decor met kraanvogels. Afmeting: 11 x 14 x Ø 11 cm. In goede staat.
Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 8,5 cm. In goede staat.
Twee Chinese Banko Ware trekpotten met goud + emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Zes antieke Japanse goud lakwerk kop en schotels met bloesemtak decor. Circa 1900. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen zittende zotjes. Polychrome. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen dekselpot met landschap decor. Eén chip binnenrand. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Drie mooie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Afmeting: Ø 21,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen vazen met figuren en floraal decor. Met bodemmerk. Craquele glazuur. Eén vaas beschadigd. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Zeventien delen Chinees porselein. Divers. Bestaande uit: Negen kommen, floraal/vleermuizen decor, met bodemmerk. Zeven kopjes (rijstwijn), divers. Kopje met karaktertekens. Zalfpotje met floraal deco...
Grote antieke porseleinen schotel met Chinees decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 33,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse/Chinese messing vaas met karakter tekens/draken decor. Met bodemmerk. Circa 1900. Afmeting: H 14 x Ø 13 cm. In goede staat.
Chinese hardstenen gegraveerde rots met tekst + hond. In foedraal. 20e Eeuw. Afmeting: 7 cm. In goede staat.
Negen delen Japans/Chinees porselein. Bestaande uit; Zes Japanse cups met floraal decor + bodemmerk. Drie Chinese kommen met floraal decor + bodemmerk. In goede staat.
Zeven delen 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kop en schotels. Haarlijn en/of chip. Afmeting: 7,5 - 12,5 cm. In redelijke staat.
Twee Japanse been gesneden gordelknopen met uil decor. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 5 x 3,5 cm. In goede staat.
Vijf delen Japans porselein. Circa 1900. Bestaande uit: Twee maal kop + schotel, met figuren decor + bodemmerk. Eén schaal met floraal decor, chip. Afmeting: 8 - Ø 24 cm. In redelijk/goede staat.