Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

47. Januariveiling 2021

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 7. Januar 2021 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Chinese draken vaas
Ergebnis: 250 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom draken/wolken decor. Afmeting: H 37 x Ø 25 cm. In matige staat.

Chinese celadon kom Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen celadon kom met bodemmerk en grijs craquelé glazuur. Afmeting: H 10 x Ø 20,5 cm. In goede staat.

Zeldzaam Familie Rose bord Ø 22,2 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Zeldzaam Chinees porseleinen Familie Rose bord met hert in tuin decor. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 22,2 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese pijpvaas
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen pijpvaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. Haarlijnen in glazuur. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

3 Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen en pagode decor. Twee borden haarlijnen + chips. Eén bord chip. Afmeting: 22,7 cm. In redelijke staat.

7 Delen Chinees porselein
Ergebnis: 250 EUR

Zeven diverse Chinese schotels. 18e eeuw. Onder andere: Kang Xi. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 9 - 14 cm. In goede staat.

Sang du Boeuf vaas
Ergebnis: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Sang du Boeuf knobbelvaas. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2 Antieke Kantonese borden Ø 20,5 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen Kantonese borden. Met kip/pauw/goud decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.

Twee Familie Rose borden Ø 22 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal decor. Eén bord chips/haarlijn. Eén bord alleen haarlijn. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese Republiek vaas
Ergebnis: 250 EUR

Antieke gedateerde Chinees porseleinen Republiek vaas met figuren/gedicht decor. Anno 1924. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Chinese dekseldoos
Ergebnis: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen dekseldoos met floraal decor. Bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 16 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose vaas
Ergebnis: 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in landschap decor + bodemmerk. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

5x Chinese Imari borden Ø 23 cm.
Ergebnis: 250 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met bloemvaas/goud decor. Twee borden haarlijn. Eén bord goed. Twee borden minimale chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese Imari kommen op sokkel
Ergebnis: 250 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari kommen op houtgestoken consoles. Eén gaaf, één chip. Afmeting: 9 - Ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees porseleinen Quang Yin
Ergebnis: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin op lotusbloem in de wolken en met vaas en zegel op rug. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinees porseleinen Quan Yin
Ergebnis: 250 EUR

Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin met scepter en zegel op rug. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Twee Chinese kopjes
Ergebnis: 275 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met vlinder/floraal decor. Yung Chen. Afmeting: Ø 7,6 cm. In goede staat.

Drie Chinese Kang Xi schotels Ø 13,5 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Drie 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met vogel in landschap decor. Eén schotel goed. Eén schotel minimale chip. Eén schotel haarlijnen + chip. Afmeting: Ø 13,5 cm. In redelijk/go...

10x Chinese Familie Rose borden Ø 21 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Tien antieke Chinese porseleinen Familie Rose decor borden. Twee borden chips, rest goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.

17e Eeuws Chinees Ming bord Ø 19,5 cm.
Ergebnis: 275 EUR

17e Eeuws Chinees porseleinen Ming bord met kraanvogel decor. Afmeting: Ø 19,5 cm. In goede staat.

5x Chinese chocolade-bekers
Ergebnis: 275 EUR

Vijf stuks 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen octagonale chocolade-bekers. Met Lange Lijs/bloemvazen decor. Vier tekens bodemmerk. Enkele chips + twee haarlijnen. Afmeting: H 8 x Ø 10 cm. In redelij...

2 Kang Xi borden Ø 20 cm.
Ergebnis: 275 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal/karper decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.

Draken vaas
Ergebnis: 275 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose dekseldoos Ø 27 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Zeer grote Chinees porsleinen dekseldoos met draak/floraal decor +bodemmerk. Afmeting H 16 x Ø 27 cm. In goede staat.