Duitse notenhouten historisme tafelklok met messing beslag. Nr. 47161. Lenzkirch? Circa 1890. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Antiek verguld houten zonneklokje met achtdaags stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: Ø 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met originele wijzerplaat. Datum en seconden aanduiding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1800. Wilkes & Son Birmingham. Afmeting: H 248 cm. In goede s...
Antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule. Dame met harp. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke Delftse Fayence kleine staande klok. Circa 1920. Met later mechanisch uurwerk. Gemerkt PS 554 16. Kleine randschade bij omranding uurwerk . Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten staande klok. F. Harscher Waeclesfield. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum/seconden aanduiding, maanstand. Mooie beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 226...
Antieke Art Deco onyx pendule. Circa 1925. Met bronzen plated windhonden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 34 x 45 x 13 cm. In goede staat.
Twee maritieme messing scheepsklokken. Mechanisch. Marpro L.J. Harri Amsterdam. Barometer en scheepsklok met wekker. Afmeting: Ø 9 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse staande klok. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, datum en secondenaanduiding. Gesigneerd Bery Bulluch Ayford. Afmeting: H 207 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten met messing reiswekker. Emaille wijzerplaat. Met halfuur-slag op gongspiraal. uurwerk dient nagekeken te worden. Circa 1900. Afmeting: 16 cm. In zeer redelijke staat.
19e Eeuwse Franse portaalklok met getorste zuilen en floraal intarsia. Circa 1870. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Wijzerplaat iets beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: H 45 cm...
Lot van tien diverse bureau/wekkerklokken et cetera. Onder andere Duitsland, Engelse inbouwklok (voor auto/vliegtuig. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 6 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Drie-delig Frans keramieken Jugendstil klokkenstel. Circa 1900. Achtdaags stil uurwerk. Glaasje kapot. Floraal decor, rood/goud glazuur. Afmeting: 31 - 49 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Afmeting: 15 x Ø 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bracket klok met snek. Achtdaags stil uurwerk van messing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse marmeren pendule met druivenplukster. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, veerslinger. Afmeting: 35 x 45 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse zwart marmeren pendule met compositie metalen amor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans, wekker en houten poppen. 19e Eeuw. Afmeting: 140 cm. In goede staat.
Antieke geëboniseerde Weense 2 gewichten regulateur, weekloper met halfuurslag. Tollen onder missen. In redelijke staat. 128 cm.
Mahoniehouten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Antieke Franse zwart marmeren pendule met floraal decor. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29,5 x 36 x 13 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok. Hugh Stokelli, New Castle. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, met datum/seconden aanduiding. Uurwerk + wijzerplaat behoeft reiniging. Afmeting: H 23...
Antieke Franse mahoniehouten Brevete reiswekker met stil uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse romantische compositie metalen pendule op geëboniseerd houten basement. Circa 1870. Achtdaags stil uurwerk. Afmeting: 38 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine antieke eikenhouten staande klok. Jugendstil. 1910. Met houtgestoken sierlijsten. Weekloper, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 136 cm. In goede staat.
Duitse mechanische messing Herinle scheepsklok. Verzilverde wijzerplaat. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 x Ø 21 cm. In goede staat.
Notenhouten Warmink tafelklok met notenhouten wandconsole. Halfuur-slag + maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 29 cm. Console: 23 cm. In goede staat.
Antiek Frans (zwart) marmeren klokkenstel met coupes + messing. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met origineel beschilderde wijzerplaat. Circa 1800. Eén-daags. Afmeting: H 206 cm. In goede staat.
Art Deco Amsterdamse School-stijl Hollandse pendule. Circa 1930. Wortelnoten met coromandelhout en eikenhout. Halfuur-slag op veerslinger. Afmeting: 26 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen klokken. Circa 1900. Eén maal bureauklok met inktstel. Eén maal wekkerklok, Neo Rococo. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Franse notenhouten Art Deco Vedette Westminster regulateur met kwartier-slag op acht gongstaven. Circa 1925. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse zwart marmeren pendule met florale graveringen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Minimale chip. Afmeting: 33 x 49 x 13 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde Hollandse Gouda plateel klok. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Gelijmd achter + poot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 cm. In redelijke staat...
Antieke Franse koeien-oog wandklok met parelmoer inleg. Circa 1860. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse handbeschilderde Schwarzwalder klok (holzgespindelt). Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 39 x 28 x 22 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten miniatuur staande klok met enchappement uurwerk. Circa 1880. Met messing. Eén koplijstje mist. Afmeting: H 38 cm. Verder in goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vrijslinger. Gemerkt B.W. Circa 1890. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engels eikenhouten wandklok met snek uurwerk. Stil uurwerk. Goldsmiths & Silversmiths, 112 Regent Street, London. Afmeting: 10 x Ø 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse regulateur van notenhout. Circa 1880. Weekloper met halfuur-slag. Kroon gerestaureerd. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Comtoise wandklok. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Vijf diverse antieke uurwerken. Pendule + regulateur. Functies niet getest. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Engelse houtgestoken regulator met floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. 20e Eeuw. Afmeting: 91 cm. In goede staat.
Zwaar zwart marmeren klokkenstel met brocotgang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1870. Enkele chips marmer. Afmeting: 26 - 43 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart marmeren pendule stel met messing. Circa 1880. Enkele chips. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 28 - 42 cm. In goede staat.