Herman A.C. Bogman. 1890 - 1975. Stadsgezicht met waterpomp en figuren. Den Briel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.
Twee zilver klemarmbanden, BWG, voorzien van bewerking, is wat afgesleten. Breedte 28 mm. ø60x70mm. totaal ca 182 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Grote rozethanger met een clipsluiting, voorzien van een ovale witgouden hanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 9x7mm, en ...
Sigarencomfoor met kristal en zilver, 833/000. Kristallen hoorn des overvloed met geëtste bewerking van druivendecor, met luciferdooshouder geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand. Op een r...
Elegante geelgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met grote strakke rozet, ø 14,5mm, in het midden bezet met een grote briljant geslepen diamant, ca 0,40 ct SI/P en daaromheen 3 randen bezet met kl...
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel bekroond met een ruiter te paard voorzien van restauratie aan het hoofd. MT.: Onduidelijk, jl.: S:1877. 22 cm. ca 68 gram. In goede staat...
Fraaie ovaal gezaagde zilveren broodmand, 833/000, met o.a. spijlendecor en parelrand. Geplaatst op een ovale ring met filetranden. MT.:L.Marcellis, Voorschoten. jl.:M:1947. Grootte 30x19,5x10cm. ca 4...
Zilveren brandewijnkom, 833/000, klein gelobd model met grepen versierd met putti. jl.:T: 1929. 17x12x7cm. ca 128 gram. In goede staat
Geelgouden collier, 585/000, met een Venetiaanse schakel. Voorzien van een hanger met grote agaat. breedte collier 1,6 mm. lengte 50 cm. Collier ca 7,0 gram. In goede staat
Stel zilveren kandelaars, 925/000, op ronde voet versierd met een filetrand. Importeursteken: Rikkoert Schoonhoven. 9x18cm. In goede staat
Sierlijke witgouden broche, 585/000, met parel en diamant. Ovale broche met krul en omgeslagen gematteerd stuk, versierd met een fraaie grillige grijze cultivé parel, 7,5x10mm. De broche is in de rand...
Grote Chinees porseleinen vaas met floraal decor en bodemmerk. Op houtgestoken console. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
H. Klein. Circa 1880. Boeren interieur met handwerkende moeder en spelend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Zilveren grote kom, 833/000, rond iets uitlopend model met omgeslagen rand voorzien van een floraal decor. ø19x8,5cm. totaal ca 290 gram. In goede staat
Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Bodemmerk. Afmeting: ø 26,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk, heeft 2 kleine haarlijntjes. Afmeting: Ø 16 cm. In redelijke staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000,met een draaimolen, 8x5x1,5cm, en een Steinbach piano, 2,5x4x3cm. MT.: o.a. Lesener Amsterdam b.v. 1958-1988. ca 77 gram. In goede staat
P. Renard. Tweede helft 20e eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen diepe sierschotel met figuren en landschap decor. Afmeting: 7,5 x ø 39,3 cm. In goede staat.
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Eén maal grote Quan Yin Blanc de Chine, losse handen, één hand gerestaureerd. Eén maal Blanc de Chine Chinese figuur met waaier, chip basis, gerestaureerd. Eén...
Groot zilveren bestek, 800/000, met monogramgravure. Bestek met 18 tafelvorken en 16 -lepels, 21 cm, en 18 tafelmessen met zilveren heft, 25 cm. 18 visvorken, 18 cm, en 18 vismessen, 22 cm. 18 dessert...
Ongesigneerd. Twee-luik. Circa 1900. Hollandse voorstelling. Moeder en kind wachtend bij veerpont. Olieverf op paneel. Afmeting: H 81 x B 25 cm. In goede staat.
Groot zilveren kruis, 925/000, een dubbel kruis met crucifix en armen die eindigen in klaverbladen voorzien van een voorstelling van een heilige. De rand om het kruis is bewerkt met een florale decora...
Zeer fraaie houten reisnecessaire met zilver, 800/000. Gecontourneerd houten kistje met intarsia op het deksel en geplaatst op 4 metalen pootjes. Gevuld met een kristallen potje met zilveren deksel, e...
18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.
Zilveren schaal, 830/000, ovaal gecontourneerd model met ribben, op de rand versierd met voluten. MT.: Wilkens & Söhne, Bremen. 31x21x4,5cm. ca 398 gram. Klein deukje in de schaal verder in goede staa...
Zeldzaam groot Chinees houtgestoken en gepolychromeerd altaar met liggende boeddha en diverse tempelfiguren. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 136 x 28 x 42 cm. In goede staat.
Grote antieke Oostenrijkse Majolica cachet pot met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 26 x ø 33 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse octagonale Delftse Fayence vazen. Figuren in landschap decor. Eén minimale chip. Afmeting: 32 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen zes-kantige paraplubak met floraal decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Duitse Goebel porseleinen rookverdrijver. Jongen met accordeon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Negen oude Duitse Hummel keramieken figuren. Divers. Circa 1930 - 1970. Twee figuren beschadigd. Afmeting: 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
Zhan Zu Sjen. Chinese School. 21e Eeuw. Galopperende paarden. Oost Indische inkt op papier. Afmeting: H 48 x B 68 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen drakentegel. Afmeting: 3,5 x 19,6 x 19,8 cm. In goede staat.
Lot Chinees celadon porselein met groen glazuur. Onder andere; twee rituele wijnhouders, twee cups + kan. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Terracotta figuur met glazuur. Twee apen. Monogram FRB 1946. Afmeting: 12 x 14,3 x 6,3 cm. In goede staat.
Grote Delftse Porceleyne Fles Fayence sierschotel met floraal decor + annotatie 1917. Afmeting: Ø 41 cm. In goede staat.
Twee delen Herend porselein. Betreft twee bloempotten, met foraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 12 x Ø 15 cm./ 15 x 22,5 x 14 cm. In goede staat.
Vijf Duitse antieke porseleinen K.P.M. borden met floraal/insecten decor en goudrand. Circa 1900. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met floraal decor. Tuit beschadigd, hengsel mist. Afmeting: H 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met celadonkleurig glazuur. Op sokkel. 20e Eeuw. Afmeting: 13,3 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt A.B. 18e - 19e Eeuw. Figuur in landschap decor. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon schaal op hoge voet, met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 6,5 x Ø 24,5 cm. In goede staat.
Twee grote kristalglazen dekselbokalen met gegraveerde golfclubs decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met draken decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met geel glazuur. Tuin/vlinder decor. Bodemmerk. Afmeting: H 31 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden fabel figuur met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 54 x 23 cm. In goede staat.
Zestien delen divers Chinees porselein. Onder andere: Schotels, Yixing, kopjes, pattipan. 18e - 19e Eeuw. Diverse haarlijnen en of chips. Afmeting: 5 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke bronzen plaquette van Dante, met monogram SH 1265 - 1321. Afmeting: H 26 x B 19,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox gepolychromeerd houtgesneden Heilig figuur. Onderarmen missen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Groot fijn geknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Tabris. Prijs toentertijd Hfl. 28.500,=. Afmeting: 301 x 198 cm. In goede staat.
Lange Perzische loper in de kleuren blauw/creme/rood/zwart. Afmeting: 420 x 111 cm. In goede staat.
Lange oude Perzische loper met floraal decor. Afmeting: L 400 x B 107 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen chicken cup met kippen/kuikens decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 8,2 cm. In goede staat.
Oude Perzische loper met floraal decor. In de kleuren rood/zwart. Afghan. Afmeting: 288 x 85 cm. In goede staat.
Grote Chinese terracotta Geisha met polychromie. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Dertien stuks Chinees porseleinen soeplepels met karaktertekens. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Antieke Louis Philippe schaaktafel met wit marmeren schaakblad en met schaakspel. Afmeting: 74 x 45 x 45 cm. In goede staat.
18e Eeuwse stucwerk spiegel met ranken en originele polychromie. Beschadigd. Afmeting: H 147 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder mooi en zeldzaam antiek eikenhouten Hollands Art Nouveau buffet met ebbenhout, parelmoer-inleg, spiegel en facet geslepen glas. Afmeting: 197 x 170 x 64 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. Eén maal met chicken decor + bodemmerk. Eén maal met decor van vliegende paarden/zee/wolken + bodemmerk. Afmeting: H 17 - 22 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Engelse eikenhouten/mahonie commode met zes lades en bandintarsia. Circa 1850. Afmeting: 131 x 114 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Ongerestaureerd. Afmeting: 145 x 91 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen maanvaas met theeglazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.
Massief eiken dressoir. Duits. Circa 17800. Twee-deurs, met 1 lade en onder een lade een zeldzaam geheim vak Afmeting: 100 x 165 x 50 cm. In goede staat.
Japanse cloisonné schaal in bloemvorm met floraal/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 7 x Ø 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Renaissance-stijl armleunstoel met Fratz en rode velours bekleding. Afmeting: 131 x 70 x 66 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhout gestoken schrijfsecretaire met ranken en fratzen. 19e Eeuw. Afmeting: 110 x 93 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten staande klok met mooie origineel beschilderde wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en secondenaanduiding. Circa 1820. Afmeting: H 210 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met halfuur-slag op gongveer. Gemerkt met 'B'. Circa 1920. Afmeting: H 37 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht-groen glazuur en Foo-honden. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees terracotta figuur in oude klederdracht, rijdend te paard. Houten schaduwbox is van latere datum. Beeld is op meerdere plaatsen gelijmd. Afmeting beeld: 31 x 35 cm. / Afmeting box: 5...
Chinees porseleinen drakenbord met bodemmerk. Afmeting: Ø 27 cm. In goede staat.
Grote Duitse Westminster Kienzle tafelklok met kwartierslag op vijf gongstaven. Circa 1880. Klokkast heeft wormbeval. Afmeting: 49 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse notenhouten wandklok met emaille cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Circa 1880. Afmeting: 13 x Ø 30 cm. In goede staat.
Drie-delig Duits marmeren pendulestel. Josephine. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt Pfeilkreuz. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 26 - 28 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 49 cm. In redelijk goede staat.
Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Westminster staande klok met vergulde en plated wijzerplaat. Met kwartier-slag en maanstand. Circa 1920. Afmeting: H 225 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse bronzen wand Cartel klok. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee republiek vazen. Eén schaaltje met vogel/floraal decor + bodemmerk. Drie gemberpotten. Yixing trekpot, goed. Kantonese dekselvaas, rand gelijmd, redel...
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,8 x 10 x 12,5 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.