Twee antieke Chinese/Kantonese porseleinen lampenvoeten met bronzen monturen, schildpadden. Eén is beschadigd. Afmeting: H 41 cm. In redelijk/goede staat.
Jugendstil-stijl glazen vaas met reliëf van bloemen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok. Schippertje met wekker. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Friese stoelklok met spillegang en wekker. Loodgoud bijgeschilderd + stukje af. Verder in goede staat. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Weense twee-gewicht regulateur. Met antiek uurwerk en latere klokkast. Afmeting: 108 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 49 cm. In redelijk goede staat.
Grote vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met sterrenkijker en sterrenbeelden. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 42 x 32 x 11 cm. In goede staat.
18e Eeuws Amsterdams staand horloge met religieus mechaniek, geboorte Jezus met koningen. Wortelnoten 18e eeuwse klokkast met 18e eeuws uurwerk. Gesigneerd, Valentijn Fluso Amsterdam. Met maanstand, d...
Groot 19e eeuws kristalglazen bokaalglas. Geëtst, floraal en goud decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees porselein. Bestaande uit: Twee republiek vazen. Eén schaaltje met vogel/floraal decor + bodemmerk. Drie gemberpotten. Yixing trekpot, goed. Kantonese dekselvaas, rand gelijmd, redel...
Twee antieke vergulde Jugendstil glazen vazen met floraal/vogel decor. Circa 1900. Twee minimale chips. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Groot Indonesisch houtgesneden fabel figuur met polychromie en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 54 x 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kwispedoor met floraal decor. Eén minimale chip. Afmeting: 7,8 x 10 x 12,5 cm. In goede staat.
Drie grote Duitse Sonneberg poppen met papiermache hoofden. Circa 1930. Slaapogen, mohair + kleding. Afmeting: 55 - 70 cm. In goede staat.
Antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met rondom figuren in tuin decor en vier tekens bodemmerk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Natuurstenen schaakspel met keramieken schaakbord. Zuid Afrika. Afmeting: 10 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Antieke bronzen plaquette van Dante, met monogram SH 1265 - 1321. Afmeting: H 26 x B 19,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met flambé glazuur. In de kleuren rood-blauw. Met bodemmerk. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Donkerrode geglazuurde Chinees porseleinen tafellamp met olifantenkoppen. Met bodemmerk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws Russisch orthodox gepolychromeerd houtgesneden Heilig figuur. Onderarmen missen. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese houtgestoken spiegels met dieren. 20e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 46 cm. / H 70 x B 66 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met spiegel, geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek lederen koppelriem versierd met vijf bronzen leeuwenkoppen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.
Drie oude messing cavalerie trompetten. Eén gemerkt 'Special Service Groep'. Eén mondstuk mist. Afmeting: 28 - 30 cm. In goede staat.