Twee zilveren zakhorloges. 800/000, een groot model, ø 51mm voorzien van witte wijzerplaat met decentrale secondewijzer, de achterzijde is voorzien van een guilloche bewreking met gravure van een schi...
Zilveren collier met hanger, 925/000, in de vorm van een kruis. Slangencollier met daaraan een hanger in de vorm van een kruis met zwarte inleg. Grootte 28x20mm, inclusief oog. 42 cm. ca 11,1 gram. Ni...
Zilveren choker, 925/000, met zirconia's. Vierkant slangencollier met in het midden een vaste zilveren hanger versierd met 5 zirconia's geplaatst in 4-poot chatons. Grootte hanger 11x23mm. 40 cm. ca...
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia's. Slangencollier met daaraan een rechthoekig gecontourneerde hanger bezet met zirconia's in diverse vormen. Grootte 19,5x32mm. lente 40 cm. Totaal ca...
Lot edelstenen colliers met o.a. lapis lazuli, parels, rozenkwarts en een schelpen collier.
Collier en armband met zilveren bedels, 925/000. lederen collier met daaraan een grote bedel in de vorm van een inktvis, 6 cm, en een zilveren cfe armband met 6 zilveren bedels, tasje, pelikaan, geldz...
Geelgouden dasspeld, 585/000, met granaat. Metalen steekspeld bekroond met een ovale gouden zetkast, 10x14mm, voorzien van een ovaal gefacetteerde granaat. In redelijk goede staat
Collier van agaatkralen met zilveren stukjes ertussen en in het midden van het collier ziet een schildvormige hanger met graveerwerk en een ovale agaat steen. lengte 50 cm. grootte hanger 50x40mm.
Twee zilveren enkelbandjes, één enkelbandje met een figaro schakel en voorzien van 13 kleien bedeltjes in de vorm van dolfijnen en bolletjes, en een enkelbandje met singapore schakel met 2 hangertjes ...
Lot edelstalen sieraden met een choker met vergulding en zirconia's, 5 ringen en een horloge.
Zilveren collier en hanger in de vorm van een kruis met zirconia's. Venetiaans collier, 835/000, 2,7x2,7mm, 50 cm. met daaraan een zilveren kruis, 925/000, met 16 rond gefacetteerde zirconia's, 4 rech...
Drie colliers met edelstenen, met diverse soorten edelstenen, o.a. parels, amethist, koraal, malachiet en hematiet. lengte 70-80-85cm. In goede staat
Twee colliers, één collier met git en parels en een collier met agaat in bloemvorm. 80-95 cm.
Twee colliers van rozenkwarts, een collier met ronde kralen, ø 10 mm, met in het midden een fraai gesneden hanger, 4x5cm. Lengte 75 cm en een collier gemaakt uit breed en plat, 3cm, geregen getrommeld...
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Gezicht op villa. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Schiemann, 1984. Duitse School. Landschap Lanzarotte. Gouache op papier. Afmeting: H 56 x B 75 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1972. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 52 x B 61 cm. In goede staat.
Twee lithografieën van Ton van Os 1974. Abstract figuratieve voorstellingen. Litho's op papier. Afmeting: H 50 x B 58 cm. In goede staat.
Zes antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Figuren voorstelling. Afmeting: 15 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen vijzel met stamper. Afmeting: H 15 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee grote koperen/messing kruideniersscheppen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Twee delen 19e eeuws Hollands koperwerk. Bestaande uit: Waterspuit + doofpot. Afmeting: 35 - 93 cm. In goede staat.
Drie 19e eeuwse koperen steelpannen. Afmeting: Ø 23 - Ø 30 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil barometer met thermometer. Voorzien van floraal zweepslag decor. Circa 1910. Afmeting: 47 cm. In goede staat.