Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd, Figuur in interieur
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Figuur in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 21 x B 14 cm. In redelijke staat.

P. Gijswijt, Visser in landschap
Startpreis 100 EUR

P. Gijswijt. Circa 1900. Visser in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 28 cm. In goede staat.

H. Frijs, Spelend meisje in de duinen
Startpreis 480 EUR

H. Frijs, 1925. Spelend meisje in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 60 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Ergebnis: 325 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Plakkaatverf op papier. Afmeting: H 33 x B 35 cm. In goede staat.

Porseleinen Japanse ara
Startpreis 60 EUR

Grote Japanse porseleinen ara. Polychroom met goud decor. 20e Eeuw. Eén chip blad + stuk tak mist. Afmeting: H 44 cm. In redelijke staat.

Antieke Junghans vrijslinger, 1890
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans vrijslinger. Circa 1890. Gründerzeit. Weekloper, halfuur-slag. Afmeting: 92 cm. In goede staat.

Engelse regulator
Startpreis 100 EUR

Grote Engelse houtgestoken regulator met floraal decor. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. 20e Eeuw. Afmeting: 91 cm. In goede staat.

Enkelloops dames jachtgeweer
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.

Dubbelloops pistool
Ergebnis: 250 EUR

Vroeg 19e eeuws dubbelloops pistool met graveringen. Gestempeld + genummerd. Afmeting: L 19 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven, miniatuurkan met kersen
Ergebnis: 110 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven, miniatuur kan met kersen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

van Gelderen, Interieur met handwerkende vrouw
Startpreis 200 EUR

Van Gelderen Fecit. 19e Eeuw. Interieur met handwerkende vrouw. Olieverf op paneel. Paneel gebroken geweest. Afmeting: H 34 x B 24 cm. In redelijke staat.

Evert Rabbers, Landarbeiders aan het oogsten
Ergebnis: 350 EUR

Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.

Antieke Franse tafelklok met skelet-uurwerk
Ergebnis: 100 EUR

Antieke Franse messing tafelklok met skelet-uurwerk en korte slinger. Achtdaags-stil uurwerk. Emaille wijzerplaat, beschadigd. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

B. v.d. Heyden, Landschap met boerderij en koeien
Startpreis 120 EUR

B. v.d. Heyden. Landschap met boerderij en koeien. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.F. Bouchor, Les peotles de Chioggia
Ergebnis: 450 EUR

Joseph Fèlix Bouchor. 1853 - 1937. Franse School. Titel: Les peotles de Chioggia. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 46 cm. In goede staat.

Art Deco klok, 1930
Ergebnis: 50 EUR

Antiek marmeren Art Deco klok met watervogels. Circa 1930. Achtdaags mechanisch stil uurwerk. Niet getest. Afmeting: 26 x 50 x 90 cm. In goede staat.

Antieke schenkkan (bodemvondst)
Startpreis 80 EUR

Antieke terracotta schenkkan. 19e Eeuw of ouder. Bodemvondst. Afmeting: 11 x Ø 17 x 21cm. In goede staat.

Ed Huber Andorf, Renaissance stilleven
Startpreis 250 EUR

Eduard Huber Andorf. 1877 - 1965. Münchener Schule. Duits Renaissance stilleven met pronkkamer, pronkschotel, Perzisch kleed en fruit. Olieverf op linnen op paneel. Marouflé. Afmeting: H 70 x B 100 cm...

A.H. Bakhuijzen, Bergachtig landschap met figuren
Startpreis 800 EUR

Alexander Hieronymus Bakhuijzen. 1826 - 1878. Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.

Leo Eland, Oosters bergdorp
Startpreis 850 EUR

Leo Eland. 1884 - 1952. Indonesische School. Oosters bergdorp. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 60 x B 91 cm. In goede staat.

H.J. Bellaard, Polderlandschap
Ergebnis: 150 EUR

Henk Bellaard. 1896 - 1975. Hollandse boerderij bij rivier. Olieverf op linnen. Goed uitgevoerde restauratie. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Friese kortstaart klok
Ergebnis: 650 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese kortstaart klok met scheepjes mechaniek. Zoldervondst. Kast incompleet, geen slinger. Afmeting: 105 cm. In redelijke staat.

Roy Lichtenstein, Naakte dames in interieur
Ergebnis: 380 EUR

Roy Lichtenstein. Nr. 69/199. Mogelijke nadruk. Naakte dames in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: H 76 x B 56 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize pendule, 1800
Startpreis 950 EUR

Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten. Filow a Paris. Circa 1800. Afmeting: 44 x 30 x 11 cm. In goede staat.