Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.
4x Oud/antiek messing. Bestaande uit: Een 19e eeuwse Chinese, gemerkte, opiumpijp. Een 19e eeuwse miniatuur houder in vioolkist vorm. Een 19e eeuwse bronzen hand. En een dekseldoos met amazone te paar...
Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.
Twee grote koperen lantaarns. Ongebruikt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke terracotta wandborden. Circa 1900. Duitsland. Eén maal Trevi fontein Rome met messing omranding. Eén maal berglandschap met ruïne, Duitsland. Afmeting: Ø 47 - 48 cm. In goede staat.
Lot divers tin. Oud/antiek? Onder andere: Klepkannen, kraantjeskan et cetera. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse bronzen weegschaal met stierenkop en complete gewichtenset. 19e Eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Heilig kruis met prachtig ingelegd parelmoer intarsia. Afmeting: 25 x 15 cm. In zeer goede staat.
Vijf 19e eeuwse fijn geschilderde miniatuurschilderijen met signaturen en verso monogram + kroon. Adelijke dames + herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 4,5 x B 3,5 cm. In goede staat.
Bronzen tafellamp met onyx. De drie gratiën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Antieke origineel gepolychromeerde houten model ophaalbrug. Magere brug. Circa 1900. Afmeting: 52 x 101 x 22 cm. In goede staat.
Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.
G.H. Göbell, 1830. 1786 - 1833. Landschap met boerderij en figuur met hond. Sepia op papier. Op achterzijde staat vermeld gezicht op Rijssen. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.
Twee ongesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.
Posthuma. 19e Eeuw. Hollandse School. Poldergezicht met vissers bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lectuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Monogram C.W. Circa 1930. Pot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 18 cm. In goede staat.
J. Warmenhoven. Circa 1930. Platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Boerin bij het schapen voederen. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 36 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.