Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

46. Oktoberveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 22. Oktober 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Grote antieke bronzen hanglamp, 1880
Startpreis 250 EUR

Grote antieke bronzen hanglamp. Circa 1880. Historisme. Ooit gaslamp. Omgebouwd. Nu voor kaarsen en petroleum. Eén arm gelast. Afmeting: 112 x Ø 65 cm. In redelijke staat.

4x Oud messing
Ergebnis: 90 EUR

4x Oud/antiek messing. Bestaande uit: Een 19e eeuwse Chinese, gemerkte, opiumpijp. Een 19e eeuwse miniatuur houder in vioolkist vorm. Een 19e eeuwse bronzen hand. En een dekseldoos met amazone te paar...

Laarzenstandaard in antieke stijl
Ergebnis: 60 EUR

Gietijzeren laarzenstandaard in antieke stijl. Afmeting: 78 x 64 x 34 cm. In goede staat.

2x Koperen lantaarns
Startpreis 200 EUR

Twee grote koperen lantaarns. Ongebruikt. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 40 x 40 cm. In goede staat.

Comfoor + tabakspot
Startpreis 70 EUR

Antieke tabakscomfoor + terracotta tabakspot. Enkele chips. Afmeting: 13 - 12 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke wandborden, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Twee grote antieke terracotta wandborden. Circa 1900. Duitsland. Eén maal Trevi fontein Rome met messing omranding. Eén maal berglandschap met ruïne, Duitsland. Afmeting: Ø 47 - 48 cm. In goede staat.

Lot tin
Startpreis 200 EUR

Lot divers tin. Oud/antiek? Onder andere: Klepkannen, kraantjeskan et cetera. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse weegschaal
Startpreis 200 EUR

Antieke Engelse bronzen weegschaal met stierenkop en complete gewichtenset. 19e Eeuw. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Houten Heilig kruis met parelmoer intarsia
Startpreis 400 EUR

19e Eeuws mahoniehouten Heilig kruis met prachtig ingelegd parelmoer intarsia. Afmeting: 25 x 15 cm. In zeer goede staat.

5x Miniatuur portret
Startpreis 600 EUR

Vijf 19e eeuwse fijn geschilderde miniatuurschilderijen met signaturen en verso monogram + kroon. Adelijke dames + herenportret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 4,5 x B 3,5 cm. In goede staat.

Bronzen tafellamp
Ergebnis: 100 EUR

Bronzen tafellamp met onyx. De drie gratiën. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Antieke model ophaal (Magere) brug
Startpreis 250 EUR

Antieke origineel gepolychromeerde houten model ophaalbrug. Magere brug. Circa 1900. Afmeting: 52 x 101 x 22 cm. In goede staat.

2x Antieke Joodse kerkkandelaren
Ergebnis: 350 EUR

Twee zware antieke bronzen Joodse 7-lichts kaarskandelaren met tekst, Joodse sterren et cetera. Circa 1900. Afmeting: 49 - 34 x 14 cm. In goede staat.

G.H. Göbell, Landschap met boerderij
Ergebnis: 250 EUR

G.H. Göbell, 1830. 1786 - 1833. Landschap met boerderij en figuur met hond. Sepia op papier. Op achterzijde staat vermeld gezicht op Rijssen. Afmeting: H 23 x B 28 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Hollandse bollenvelden
Startpreis 200 EUR

Twee ongesigneerde werken. 20e Eeuw. Hollandse bollenvelden. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 15 x B 27 cm. In goede staat.

Posthuma, Poldergezicht met vissers bij nacht
Ergebnis: 170 EUR

Posthuma. 19e Eeuw. Hollandse School. Poldergezicht met vissers bij nacht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.

I.I. Hughes, Heer met lektuur
Startpreis 100 EUR

I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lectuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.

Monogram C.W., Pot met bloemen
Ergebnis: 1.300 EUR

Monogram C.W. Circa 1930. Pot met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 18 cm. In goede staat.

J. Warmenhoven, Platbodems
Startpreis 200 EUR

J. Warmenhoven. Circa 1930. Platbodems op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Johannes Karel Leurs, Boerin bij het schapen voederen
Startpreis 400 EUR

Johannes Karel Leurs. 1865 - 1938. Boerin bij het schapen voederen. Aquarel op papier. Afmeting: H 53 x B 36 cm. In goede staat.

C. Cornelisz, Stilleven met brood en Roemer
Ergebnis: 190 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, brood en tinnen bord. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

2x Chinese tempelwachters
Startpreis 500 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese houtgesneden, gepolichromeerde vergulde tempelwachters op lotusbloemen. Afmeting: 43 - 44 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boer en boerin bij hoenderhof
Ergebnis: 80 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boer en boerin bij hoenderhof. Klein scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.

Enkelloops dames jachtgeweer
Ergebnis: 170 EUR

19e Eeuws enkelloops dames jachtgeweer met graveringen en kwikloop. Oxidatie. Afmeting: L 108 cm. In goede staat.