P.P. Schiedges I. 1812 - 1876. Scheepvaart op het IJ in Amsterdam. Olieverf op paneel. Afmeting: H 33 x B 47 cm. In goede staat.
C. Verschuur (Cor Bouter). 1888 - 1966. Landschap met koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollands duingezicht met panorama bloembollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollands heidegezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
J. Ouwersloot. 1912 - 1975. Hollandse bloembolvelden met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 - 50 cm. In goede staat.
T.H. Topalski. Joodse man met keppeltje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam met driemaster. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
H.C.A. Paradies. 1883 - 1966. Havengezicht Pernis met figuren. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 67 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1974. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Twee vissersvrouwen met brief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 42 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Koeien bij drenkplaats. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Francois Louis Francais (Barbizon). 1814 - 1897. Italiaans landschap bij avond met vrouw en waterkruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 82 cm. In goede staat.
A. Arnegge. 19e Eeuw. Duitse School. Duits landschap met herder en zijn vee. Aquarel op papier. Afmeting: H 65 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Hollandse boerderij met boerin en geit bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. Hollands wintergezicht met boot, dorp en windmolen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Bouwput Den Haag. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 60 cm. In goede staat.
Herman C.A. Paradies. 1883 - 1966. Delftshaven Rotterdam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 37 x B 77 cm. In goede staat.
Karl Heffner. 1849 - 1925. Landschap met boerderij en sloot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 90 cm. In goede staat.
18e Eeuws Italiaans Barok schilderij. Vrouwe met Heilig kruis en engelen met kroon in Italiaans panorama. Licht verf verlies rechtsboven, verder goed. Afmeting: H 35 x B 26 cm. In redelijk/goede staat...
Petrus Gerardus Vertin. 1819 -1893. Gezicht op haven van Rouen met stoomboot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 21 cm. In goede staat.
Twee werken van Jacob Jan Coenraad Spohler. Pendant. 1837 - 1922. Eén maal wintergezicht met ijspret en vele figuren. Eén maal zomers landschap met figuren in boot en windmolens. Olieverf op linnen. A...
Jan Strube. 1961. 1892 - 1985. Stilleven met tinnen kan en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 30 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollandse schelpenvisser in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Groot werk van Henri Jacques Bource. 1826 - 1899. Belgische School. Boerenmeisje geeft planten water. Olieverf op linnen. Gat bij arm in het doek. Afmeting: H 107 x B 80 cm. In redelijk/goede staat.