Antieke Duitse steengoed Grenzhausen bowlpot. Circa 1930. Afmeting: H 27 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Imari porseleinen schaal met floraal/vogel/goud decor. Gemerkt Victoria Ware Ironstone. Afmeting: H 12 x Ø 31 cm. In goede staat.
Drie antieke Hollandse keramieken kastkommen met figuren decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: 8 x Ø 16 cm.
Collectie van twaalf Duitse M.J. Hummel Sammelteller. Goebel. Gelimiteerd. In koffer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 23cm. In goede staat.
Fürstenberg porseleinen bonboniere met vier petit four schaaltjes welke voorzien zijn van rozen/goud decor + Thüringen porseleinen mandje. Duitsland. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 17 cm. In go...
Duits Königliche Tettau porseleinen deelservies. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit onder andere; Theekan, terrine, sausiere, 12x kop + schotels. Enkele chip. Afmeting: 7 - 25 cm. In redelijk/goede ...
Twee Twentse Hollandse Fayence herdenkingsborden. Makkum + Delft. Eén maal de acht steden van Twente. Eén maal 40 jaar Van Heek. Afmeting: Ø 28,5 - Ø 36 cm. In goede staat.
19e Eeuws vijf-delig Delfts Fayence kaststel met landschap/papegaai decor. Gesigneerd: van Duijn. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 25 - 34 cm. In redelijk/goede staat.
Twee handbeschilderde Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 17,5 - Ø 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen Jugendstil warmhoudplateau met floraal decor. Twee-delig. Aerozons Wärmeplatte DRGM. Circa 1915. Afmeting: H 10,5 x Ø 22 cm. In goede staat.
Acht antieke Japanse porseleinen borden. Circa 1900. Onder andere; Kutani, Imari. Afmeting: Ø 21 - 23 cm. In goede staat.
Antiek Japans Kutani porseleinen theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Twaalf kop + schotels, thee, suiker en melkpot. Enkele chips mogelijk. Afmeting: 6 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Zes antieke gesigneerde keramieken borden. C.T. Maling. Decor Denons Egypt. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.
Grote antieke porseleinen pronk dekselvaas met putti en floraal decor. Ongemerkt. Circa 1900. Enkele beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Vijf delig Hollands oud Delfts kaststel. Zeshoekig met figuren in landschappen/Florale decors. Circa 1930. Afmeting: 29 - 40 cm. In goede staat.
Vijf delig groot en antiek Delfts Fayence Kaststel, octagonaal met chinoiserie en Florale decors. Circa 1900. Afmeting: 28 - 39 cm. Een vaas heeft een haarlijn verder in goede staat.
Antieke originele Duitse reservisten bierpul met tinnen deksel. Handbeschilderd. 'Hab Aug und Hand fürs Vaterland'. Conrad Klaetzel. Circa 1900. Aug. 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Zes antieke Petrus Regout Maastricht Tea Drinker keramieken kommen. Met figuren in tuin decor. Circa 1890. Afmeting: 11 - 17 cm. In goede staat.
Groot lot antiek Petrus Regout Maastricht aardewerk. Onder andere: verdeelschalen, servies, herdenkingsborden, zeldzame metalen etsplaat et cetera. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 26 c...
Antieke drie-delige Engelse Wedgwood of Etruria soepterrine met floraal decor. Afmeting: 22 x 37 x 23 cm. In goede staat.
Twee Duitse steengoed bierpullen. Merkelbach + Grenzhausen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13 x 16 x Ø 12 cm. In goede staat.
Duitse Westerwald steengoed schenkkan met floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 x Ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote Roemeense geglazuurde aardewerken wandborden. Korono Mathe Imre, dansende figuren in klederdracht. Afmeting: ø35cm. In goede staat
Vijf antieke Royal Sphinx Maastricht keramieken kastkommen. Decor Victoria. Circa 1900. Eén kom beschadigd. Afmeting: H 10 x Ø 16 cm. In redelijk/goede staat.