18e Eeuws mahoniehouten Louis Seize kabinet met halve zuilen, messing capitellen en origineel beslag. Circa 1780. Afmeting: 230 x 185 x 58 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok vitrinekast met verguld messing beslag, snijwerk in deuren en klauwpoten. Afmeting: 235 x 65 x 190 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten Barok secretaire met klauwpoten, opstand en originele facet geslepen spiegels in de deuren. Verstelbare schappen, en mooi binnenleven. Afmeting: 235 x 13...
Antiek 18e eeuws Duits wortelnoten dubbelgebogen Barok secretaire met dikke zaag fineer. In originele staat met origineel beslag. Eén slot mist. Afmeting: 115 x 113 x 63 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten eethoek met zes stoelen. Coulissentafel met messing lijsten en twee extra bladen. Afmeting: (tafel) 77 x 111 cm./77 x 231 cm. Afmeting: (stoel) 85 x 45 x 46 cm...
Grote 18e eeuwse mahoniehouten gebogen Barok commode met intarsia op blad, bronzen beslag en originele sloten. Zaagfineer. Afmeting: 100 x 150 x 68 cm. In goede staat.
Twee houtgestoken Duitse vroeg Barok zuilen met capitellen, putti en druivenranken. Circa 1700. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 147 cm. In goede staat.
Duitse historisme notenhouten pronk vertico met spiegelopstand, volle zuilen met capitellen en origineel beslag. Circa 1880. Afmeting: 220 x 90 x 50 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier kersenhouten cilinder secretaire met mooi binnenleven. Circa 1820. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in zeer goede staat. Afmeting: 164 x 105 x 62 cm. In goede staat.
Twee-delig antiek wortelnoten damessecretaire met origineel bronzen beslag en rondom versierd met florale intarsia. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 130 x ...
Zeldzame 17e - 18e eeuwse Italiaanse Renaissance gredenza met houtgesneden beelden, ranken, fratzen en phoenixen. Rugwand niet origineel. Slot later. Notenhout met vurenhout. Afmeting: 127 x 183 x 54 ...
Antieke Franse notenhouten één deurs vitrine kast met met bronzen beslag, intarsia en marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: 150 x 40 x 72 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse geëboniseerde houten vitrine opzetkast met zijkanten glas en halve zuilen. Eén-deurs, met laden en schappen. Circa 1870. Afmeting: 174 x 95 x 50 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Quinze gebogen Barok schrijfbureau met verguld beslag. Twee-delig. Lichte fineerschade. Afmeting: 110 x 130 x 65 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten kabinet met bronzen beslag en klauwpoten. Louis Quinze. Ongerestaureerd. Lichte fineerschade. Afmeting: 245 x 190 x 65 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Franse, verstelbare, houtgestoken pianokruk met adelaar. Afmeting: H 52 x Ø 31 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engels eikenhout met noten commode, met twee lades, twee deuren en figuren snijwerk. Sloten later. Mooie patina. Afmeting: 127 x 117 x 61 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Spaanse houtgepinde boerenbank. Kastanje? Mooie patina, slijtage sporen. Afmeting: 86 x 203 x 73 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse palissanderhouten vitrinekast met bronzen beslag, floraal intarsia en gebogen glas (één hoekje glas mist). Marmeren bovenblad mist. Behoeft enige restauratie. Afmeting: 164 x 108 x 5...
Antieke Duitse notenhouten vertico met volle zuilen, snijwerk en opstand. Circa 1880. Gründerzeit. Afmeting: 180 x 100 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse rozenhouten vitrinekast met bandintarsia en bronzen beslag. Vitrine-gedeelte met lades. Lichte fineerschade. Afmeting: 165 x 96 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Neo Renaissance noten met eikenhouten servieskast. Met lijstwerk, ranken en uilen. Circa 1920. Uitneembaar. Afmeting: 196 x 210 x 62 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire dessertkast met uitschuifbare zijbladen, marmeren blad en opstand. Circa 1820. Lichte fineerschades. Afmeting: 92 x 125 x 63 cm. / 152 x 125 x 63 cm. In redelijk/g...
Antiek Hollands mahoniehouten Louis Seize cilinder secretaire met mooie trapvormige lades en origineel beslag. Mooi binnenleven met vergulde capitellen. Circa 1800. Afmeting: 122 x 145 x 61 cm. In goe...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten secretaire met glasopstand en origineel messing beslag. Bovenste lade heeft schrijfgedeelte. Afmeting: 202 x 101 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe secretaire met prachtig binnenleven en intarsia. Circa 1870. Afmeting: 190 x 94 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met origineel beslag + sloten. Lichtschade, krimpnaden. Afmeting: 222 x 179 x 54 cm. In redelijke staat.
Grote 18e eeuwse teakhouten Hollandse gebogen Barok commode met vier laden, gecontourneerd blad en origineel beslag + sloten. Afmeting: 100 x 117 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Louis Philippe bonheur opzet-vitrinekast met snijwerk. Circa 1860. Afmeting: 220 x 109 x 49 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse Barok linnenpers met commode en origineel messing beslag, Hollandse leeuwen. Afmeting: 203 x 80 x 50 cm . In goede staat.
19e Eeuws stucwerk met hout wandconsole tafel met vergulding. Blad vervangen. Afmeting: 89 x 42 x 86 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vitrinekast met originele polychromie bruin/goud, originele kroon en tollen. Zijkanten met glas. Circa 1860. Afmeting: 204 x 112 x 50 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Gelderse mahoniehouten pastoorskast met lade in onderste lijst. Uitneembaar met schappen. Afmeting: 187 x 157 x 68 cm. In goede staat.
Eikenhouten 19e eeuwse Franse jachtvitrine-opzet kast. Met fruitranken/wildvoorstellingen. Circa 1870. Afmeting: 235 x 130 x 55 cm. In goede staat.
Gerestaureerde Hollandse mahoniehouten Empire trumeau. Met zwart geëboniseerde zuilen met vergulding, klauwpoten, lade en spiegel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 85 ...
Antiek Duits notenhouten secretaire met origineel beslag en mooi binnenleven. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 145 x 107 x 54 cm. In goede staat.
Antieke uitneembare eikenhouten Mechelse twee-deurs vitrinekast met schappen. Met snijwerk en halve pilaren. Afmeting: 214 x 150 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 100 x 112 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antieke kersenhouten Empire armleunstoel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 90 x 58 x 55 cm. In goede staat.
Antieke kersenhouten Empire armleunstoel. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 90 x 58 x 55 cm. In goede staat.
Antieke uitneembare Duitse eikenhouten Barok spinde. Eén-deurs. Circa 1800. Met eiken schappen, origineel slot + sleutel. Afmeting: 197 x 180 x 76 cm. In goede staat.
Twee hoge 19e eeuwse vergulde houten piedestals. Bladgoud. Floraal/rozen decor. Frankrijk of Italië. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 145 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken dessertkast met opstand en drie lades. Circa 1880. Afmeting: 126 x 120 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken klepbank. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 118 x 50 cm. In goede staat.
Franse notenhouten schrijftafel met bronzen beslag, lade en florale intarsia. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting: 77 x 66 x 106 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met snijwerk, ranken et cetera. Bergisches Land. Afmeting: 72 x 134 x 59 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten vier-laden Biedermeier commode met origineel koperen beslag. Circa 1850. Afmeting: 92 x 100 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Biedermeier vitrinekast van essenhout. Circa 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 183 x 125 x 45 cm.