Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vergulde houten Louis Seize spiegel met rozetten. Afmeting: H 103 x B 59 cm. In goede staat.
Grote mahoniehouten lectuurhouder. Circa 1930. Afmeting: 62 x 45 x 48 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken kampferkist + tafel. Beide compleet uitgesneden met landschap en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 90 - 101 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor, klauwpoten en koppen. Met marmeren blad. Afmeting: H 45 x Ø 40 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten secretaire met mooi binnenleven en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 46 x 90 cm. In goede staat.
Mahoniehouten piedestal. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten Frans Jugendstil kabinet met messing beslag. Circa 1900. Rugwand mist, kringen op blad. Afmeting: 161 x 97 x 41 cm. In redelijk/goede staat.
Massief eikenhouten salontafel met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 52 x 70 x 121 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse goudkleurige Louis Philippe spiegel. Bijgekleurd. Afmeting: H 122 x B 51 cm. In redelijke staat.
Antieke houtgestoken Black Forest bijzettafel met ranken decor. Circa 1880. Afmeting: H 74 x Ø 50 cm. In goede staat.
Duitse 18e eeuwse eikenhouten dekenkist met briefpanelen. Slot defect. Verder in goede staat. Afmeting: 124 x 64 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse neogotische eikenhout gestoken onderkist met ijzeren beslag. Afmeting: 57 x 141 x 60 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten naaitafel met volle zuilen en floraal snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 75 x 53 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten toilettafel. Circa 1870. Sporen van oud wormbeval. Afmeting: 150 x 100 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten gestoken kist met ijzeren banden en sledepoten. Annotatie 1796. Afmeting: 66 x 120 x 70 cm. In goede staat.
Twee oude van eikenhout gemaakte meubelen naar oud voorbeeld. Deels antiek hout. Kist + één deurs kastje. Afmeting: 51 x 66 x 40 cm. / 86 x 45 x 64 cm. In goede staat.
Antiek Oosters teakhouten gestoken altaarkastje met lade en restvergulding. Afmeting: 26 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe vertico met opstand. Circa 1870. Ongerestaureerd. Afmeting: 145 x 91 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke mahoniehouten Horrix Biedermeier stoelen met gestoken kuif. Circa 1860. Afmeting: 102 x 50 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Empire tafel met klauwpoten. Circa 1820. Afmeting: 73 x 114 x 90 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Empire spiegel. Circa 1820. Afmeting: H 74 x B 46 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliotheektrap in Engelse stijl. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 45 x 47 cm. In goede staat.