Twee zware antieke compositie metalen beelden. Musicerende Italiaanse figuren in 17e eeuwse klederdracht. Circa 1900. Afmeting: H 46 - 47 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse bronzen boekensteunen met signatuur. Circa 1900. Afmeting: 17 - 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse Art Deco pierrots op albasten basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 12 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Lezende vrouw op tuinbank. Circa 1915. Afmeting: 12 x 11 x 7 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. Bestaande uit: Eén groot Afrikaans figuur + hond die frisbee pakt. Gemonteerd op houten sokkel. Afmeting: 44 - 48 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen melkmeisje op zwart marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Bronzen Botero-achtige kat. Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 23 x 14 x 15 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Antiek compositie metalen figuur. Visser met vangnet. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur op marmeren basement. Gesigneerd Clodion. 1738 - 1814. Griekse vrouw met druiven. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Groot antiek bronzen figuur. Circa 1915. Naakt kussend paar. Ongesigneerd. Mooie patina. Afmeting: 57 x 30 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur op rood marmeren basement. Griekse vrouw met lyra. Afmeting: 41 x 44 x 17 cm. In goede staat.
Drie 17e - 18e eeuwse houtgestoken Heilig figuren met originele polychromie. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 22 cm. In goede staat.
Duitse bronzen sierschaal. Gesigneerd Nuss 48. Fritz Nuss. Duitse School. 1907 - 1999. Rondom figuren/dieren decor. Afmeting: 5 x Ø 30,3 cm. In goede staat.
Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1891. Bronzen naakte dame. Met gietstempel 'Reduction mechanique' en gesigneerd Jaley Rome 1802 - 1866. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Art Deco-stijl uil. Gesigneerd Fernande. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
IJzeren edelhert op houten sokkel. 21e Eeuw. Afmeting: 49 x 45 x 13 cm. In goede staat.
Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Groot Houten beeld van Jos Wong Lung Hing 1928- beeld getiteld Dansende Shiva gemaakt van naaldhout. beeld is geheel demontabel voor vervoer 240 cm hoog en 255cm breed. in redelijke goede staat stukj...
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Zwemmer in duikhouding. Gesigneerd Milo. 21e Eeuw. Afmeting: 23,5 cm. In goede staat.
Bronzen Franklin Mint sculptuur vliegende adelaren in de wolken met glazen bol, staand op houten sokkel, 20e eeuw. Afmeting: 42x28x20cm. In goede staat
Bronzen figuur. 20e Eeuw. Twee naakte krijgsgevangenen. Afmeting: 21 x 11 x 5,5 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Russische soldaat op ski's. Kyrillisch gemerkt. Afmeting: 27 x 19 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee bronzen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Afrikaanse figuren. Eén maal figuur in de stijl van Modigliani. Afmeting: H 33 - 53 cm. In goede staat.