Anton Nicolaas Marie Karssen. 1945 - 2019. Hollands ijsgezicht. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 21 cm. In goede staat.
Schutz. 21e Eeuw. Strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Paardenmarkt Goor. Aquarel op papier. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Drie rustende paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 31 x B 40 cm. In goede staat.
H. Hertling/Herzling? Duitse School. 19e Eeuw. Twee romantische landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 46 cm. In goede staat.
Pendant van J. Menotti. Circa 1900. Mogelijk pseudoniem. Eén maal vrouw krijgt liefdesbrief. Eén maal vrouw schrijft liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Keith Haring. Nr. 14/200. Figuren voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: H 87 x B 89 cm. In goede staat.
A. Hovings. Circa 1920. Wintergezicht met cavalerie. Gouache op papier. Afmeting: H 35 x B 45 cm. In goede staat.
Evert Moll 1878-1955 Rotterdamse haven met vele schepen olieverf op linnen 60x80 cm in goede staat.
Evert Pieters. 1856 - 1932. Landschap met vee en figuur in roeiboot. Met Christie's etiket. Bedoekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 39 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Duitse School. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In goede staat.
Paul Gorge. 1856 - 1941. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 67 x B 55 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse vissersboten op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
P. Verschuur. Circa 1930. Vee langs de rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 100 cm. In goede staat.
Jacques van Mourik. 1879 - 1971. Landschap met hooiwagen en werkende boeren. Olieverf op linnen (op paneel). Afmeting: H 95 x B 120 cm. In goede staat.
Lucy Lagtenee. 1873 - . Franse School. Stilleven met schilderij, vaas en bloemen. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 46 x B 38 cm In goede staat.
Monogram MHZ. Circa 1940. Stilleven met porselein, glas, fruit en vogel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 90 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Landschap met vaart en boten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.