Grote Italiaanse messing kroonluchter met kristal-glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Eén arm licht verbogen. Afmeting: 105 x Ø 53 cm. In redelijk/goede staat.
Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Antieke vier-lichts messing hanglamp met glazen kappen. Circa 1900. Afmeting: 90 x Ø 70 cm. In goede staat.
Kleine messing zakkroonluchter met prismen-glas. Midden 20e eeuw. Afmeting: 50 x Ø 26 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Boheemse kristalglazen hanglamp met brons, glazen schakels. Twee maal glas gelijmd. Afmeting: 58 x Ø 50 cm. In redelijke staat.
Oude hallamp van messing, hout en gematteerd glas. Circa 1970. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Boek. Picasso. Le rayon interrompu Edition's Cercle D'Art Rafael Alberti. Boek met vele kleurplaten. Afmeting: 33 x 27,5 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bandintarsia en been. Afmeting: 6 x 20 x 16 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wortelnoten schrijfkist met zilver inleg, ebbenhout en parelmoer inleg. Afmeting: 15 x 38 x 20 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse schrijf-reiskist met intarsia en annotatie 1886. Met binnenin lades en vakverdeling. Afmeting: 16 x 25 x 38 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakwerk dekseldoos met rondom landschap/pagode/figuur en goud decor. Afmeting: 11 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse mahoniehouten likeurkelder met twee glazen + twee karaffen, divers, heel. Lichte fineerschade. Afmeting: 24 x 20 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Koloniale met messing beslagen documentenkist. Circa 1900. Afmeting: 16 x 39 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans wortelnoten kistje met messing inleg. Boulle. Afmeting: 9 x 32 x 11 cm In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Duitse beschilderde spaanhouten hoedendoos met geschilderde tekst en vrouwen portret. Lithografie. Afmeting: 17 x 48 x 31 cm. In goede staat.
Circa vijftig stuks antiquarische postkaarten van Hengelo-Overijssel. 20-er Jaren in boekje. Afmeting: 25 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Antieke messing aker met hengsel en koperbeslagen vergulde blaasbalg. Afmeting: 39 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kopergenagelde aker met haardset. Afmeting: 32 - 63 cm. In goede staat.
Lot antiek openhaard bestek. 19e Eeuw. Bestaande uit: blaasbalg, vier-delige haardset + ophanging van ijzer. Afmeting: 44 - 63 cm. In goede staat.