Lucie van Dam-van Isselt. 1871 - 1949. Mensenschedel. 'Nature Morte'. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 51 cm. In goede staat.
Thomas van Leent. 1807 - 1882. Hollandse School. Interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. Met taxatierapport € 8.000,= In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met slag met daartussen een spiegelchaton bezet met een roos geslepen diamant, ø 3,8mm. ø 68 ca 2,5 gram. In goede staat
Chinees porseleinen diep bord met vogels in boom decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4,8 x Ø 20,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans Imari porseleinen bord met floraal/goud decor. Gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 31 cm. In goede staat.
Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bordje met vazen en goud decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,3 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur en bodemmerk. Afmeting: 30 x 17 x 14 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Gesigneerd bronzen figuur met goudkleurige patina. Circa 1920. Naakte dame op paard. Door de Bust? Afmeting: 34 x 31 x 12 cm. In goede staat.
Jugendstil erotisch bronzen figuur op marmeren basement. Bij knopdruk draait de naakte dame met druiven om zich naar faun. Circa 1910. Afmeting: 11 x 14 x 6 cm. In goede staat.
Antiek Perzisch kleed. Floraal/meerkleurig. Slijtage. Afmeting: 150 x 190 cm. In redelijke staat.
Fraaie zilver vergulde ring, 925/000, met panterdecor uit zwart emaille en bovenop een rechthoekige bolle carneool geklemd tegen 4 poten. breedte kop 12 mm. ca 9,7 gram. ø62. In goede staat
Elegante witgouden ring, 750/000, dubbel entouragemodel met 21 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.70 crt. De kop is wat hoger op de ring gezet en de buitenste rand met diamanten heeft de vorm va...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.