Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rozetring met een fantasievorm bezet met diverse singlecut geslepen diamanten. breedte kop 9 mm. totaal ca 0,25 ct. ø 53. ca 2,6 gram. In goede staat
Grote Chinees porseleinen lachende Boedha met Familie Rose decor en bodemmerk. Afmeting: 26 x 26 x 16 cm.
Twee grote antieke twee-kleurige messing gepatineerde kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen flesvormige vaas met floraal decor en craquele glazuur. Haarlijnen in hals. Afmeting: H 24 x Ø 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten twee-deurs vitrinekast. Circa 1920. Afmeting: 130 x 120 x 36 cm. In zeer goede staat.
3-Delig antiek Petrus Regout Maastricht kaststel met floraal decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 30 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.
Electronisch Yamaha keyboard. Type Electone + bankje. Afmeting: 90 x 107 x 44 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...
Grote Hollandse orgelgebogen eikenhouten vier-laden commode met bronzen beslag. Circa 1900. Afmeting: 93 x 130 x 52 cm. In goede staat.
Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws miniatuurschilderij met adelijke figuren/lanzen/jachthonden decor. Messing bewerkte lijst met adelijk familiewapen. Verso gegraveerd. Afmeting: H 8 x B 6 cm. In goede staat.
Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten vitrine-opzetkast. Eén-deurs met bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 181 x 105 x 130 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken Rococo-stijl schildersezel. Afmeting: H 192 x B 65 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Francine. 21e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten Henri Deux dressoir met Louis Seize-stijl snijwerk. Circa 1880. Afmeting: 100 x 123 x 53 cm. In goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vissersvolk in de Hollandse duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Geelgouden band ring, 585/000, met bloedkoraal. ring met in het midden een ovale bloedkoraal in gladde rand met sierlijke elementen aan de zijkanten. Breedte 9 mm. ø 56. ca 2,6 gram. In goede staat
H. Schlenk. 20e Eeuw. Elegant paar bij avond en rijtuig. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Jean Lurcat. 1892 - 1966. Steenbok tussen sterren. Litho op papier. Afmeting: H 55 x B 72 cm. In goede staat.