Franse Charles Dix pendule. Circa 1830. Marmer met bronzen Napoleon Bonaparte. Origineel achtdaags-uurwerk zonder slag, touwtjesslinger. Behoeft reiniging. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Staande Amsterdamse klok met wortelnoten klokkast merk Wuba. Westminster slagwerk, met maanstand, seconden, maand en dagaanduiding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.
Franse palissanderhouten Charles Dix pendule met florale intarsia. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 36 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Vergulde messing cloisonne tafelklok met mechanisch uurwerk en centrale secondenwijzer. eind 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 21 x 8,5 cm. In goede staat.
Franse vuurvergulde bronzen directoire/Empire pendule met deiana. Vergulding in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Circa 1820. Afmeting: 37 x 28 x 11 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse pendule met schildpad belijmd en bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, emaille cartouches, halfuur-slag op bel. Japy Freres gemerkt. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met marmer en bosfee. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 29 - 41 cm. In goede staat.
Antiek Frans zwart-marmeren klokkenstel. Circa 1900. Eén beschadiging aan marmeren kandelaar. Goud nieuw gekleurd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 48 cm. In redelijk/goede...
Kapitale wit marmeren Jugendstil-stijl klokkenstel met brons en cloisonne. Tweede helft 20e eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 30 - 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse zwart marmeren Franse pendule met herdenkingsbeeld Napoleon Bonaparte in het brons met compositie metaal. Beeldje Napoleon gelijmd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting:...
Antieke Engelse staande klok met eiken/mahonie houten klokkast. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding + datum. Mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: H 220 cm. In zeer goede staat...
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok. Brandschade. Afmeting: 72 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Franse bronzen Barok-stijl pendule met ranken en instrumenten decor. Circa 1890. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse haantjes comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. Circa 1800. Afmeting: 39 x 25 x 15 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Twee scheepjes bewegen. Met wekker. Afmeting: 110 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten klok met barometer. Met volle zuilen, emaille wijzerplaat en cartouches. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Circa 1880. Afmeting: 78 x 47 x 15 cm. In goede staa...
Zware bronzen Art Deco pendule met spiegels aan beide zijden. Groene patina. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 28 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Fayence klokkenstel met messing. Circa 1880. Deksel pendule Fayence gelijmd. Eén vaas Fayence haarlijn. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 44 - 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse notenhouten pfeifen Barok regulateur met beglaasde onderkast, drie kwart zuilen en Rococo-kroon. Kienzle uurwerk. Afmeting: 93 cm. In zeer goede staat.
Grote notenhouten Friese Westminster staartklok met automaat en datumaanduiding. Kwartierslag uurwerk. Met bewegende engel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 135 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand en Westminster uurwerk. Kwartierslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 118 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker jaarpendule met geslepen glas. Circa 1900. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten Victoriaanse wandklok met snek uurwerk. Circa 1900. Afmeting: 58 x 50 x 16 cm. Glas is kapot verder In goede staat.
Prachtige Friese dubbelkapper staartklok omstreeks 1800 louis seize met maanstand, datum, kwartierslag en wekkerwerk. Originele beschilderingen en verzilverde cijfering. in zeer goede staat 178cm