Emma Reerink, pastel op papier,Haarlem 1888-Bussum 1941, vrouwelijk naakt,36 x 48 cm.,Cond:G
2 Engelse prenten van W. Sherwin met kledingsdracht van het Engelse koningshuis, prent op papier 51x41cm. Cond.: U
H. Gruchet 1953, gouache op papier, abstrakte compositie 49x30cm. Cond.: U
J. Dubois, olieverf op linnen, vaas met bloemen 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, stilleven 30x40cm. Cond.: G
J.H. Coster (Almelo 1846 - 1920 Apeldoorn), aquarel op papier, landschap met vrouwtje bij avond 25x17cm. Cond.: U
Jos Bamps (Zutendaal 1953), litho op papier, Abstract 513/800 36x29cm. Cond.: U
Robert Heykoop (1939 Amsterdam) nr. 314/800, litho op papier, "Paar" 35x35cm. Cond.: U
P.A. Nijgh (1876-1959 Enschede), ets op papier, oud Twents boerenhuis, 27x33cm. Cond.: U
Harry Disberg 1962, lithografie op papier, abstract kunstwerk nr. 5/10. 51x41cm. Cond.: U
Aquarel op papier, naar Louis Apol, wintergezicht 25x14cm. Cond.: G
Pim Olivier 1974 (Amsterdam 1938), lithografie op papier, surrealistische voorstelling nr. 40/60. Cond.: U
Ongesigneerd, olieverf op paneel, tweeluik van kippen 21e eeuw 30,5x30,5cm. Cond.: U
Fulton, olieverf op paneel, driemasters 20e eeuw 40x50cm. Cond.: G
Toegeschreven aan A. v.d. Burg, olieverf op paneel, dorpsgezicht met man en vrouw 42x32cm. Cond.: R
J.C. Santen Amsterdam 1925, olieverf op paneel, 4 portretten studie 20e eeuw. 25x25cm. Cond.: G
J.H.J. Halink, olieverf op paneel, fruitstilleven, 46x38cm. Cond.: U
Fr. Feinmans, olieverf op linnen, plasgezicht bij avond 40x50cm. Cond.: G
Ongesigneerd, olieverf op linnen, watermolen Oele 50x65cm. Cond.: G