Wortelnoten Zaans klokje Hollands midden 20e eeuw met peervormige gewichten. Uurwerk van SBS Feintechniek 62x26x35cm. Cond.: G
Glaspendule Frankrijk ca. 1900 met kwikslinger. Marmer met messing ornamenten aan de zuilen. Bronzen adelaar met uitgestrekte vleugels. Goedlopend.
2 Art-deco klokken. 1x Notenhouten pendule gemerkt JUBA met originele slinger, cond.: G. 1x Notenhouten pendule gemerkt Ald Duitsland met 4 messing pootjes Glas heeft een barst. Cond.: G Beide klokken...
Franse kartelklok 19e eeuw. Beschilderd emaille met koperen ornamenten 37x30x11cm. Cond.: U
Hollands wandklokje 2e helft 20e eeuw. Klokje is origineel en gemaakt van een aardewerken bord van Petrus Regout met daarachter een uurwerkje gezet. Bord is beschilderd met Hollandse taferelen 7xø22xm...
Antieke bronzen pendule 19e eeuw, vuurverguld. Uurwerk gesigneerd verso H. Azur Frankrijk 41x28x9cm. Cond.: G
2 Klokken. 1x Jaarloper met stolp merk Koma. Slingerveer is kapot. H.: 30cm. 1x Porseleinen klokje, voorkant beschilderd met en huisje, achterkant met een bootje H.: 17,5cm. Cond.: G
Zeldzame bracket klok Engeland. Gesigneerd Wyatt Blandford. Mahoniehouten kast met in alle kanten zaagwerk. Bovenop afsluiting met bronzen greep.
Eikenhouten staartwandklok 70-er jaren compleet met gewichten en slinger. Uurwerk gemerkt SBS Feintechniek West Germany. Klok mist alleen het deksel van het uurwerk 85x25x16cm. Cond.: G
Eikenhouten Hollands Zaans klokje met uurwerk van SBS Feintechniek West Duitsland 2e helft 20e eeuw. Met originele slinger en gewichten, mist achterplaatje 70x13x18cm.
Eikenhouten staand horloge met beschilderde voorplaat, Engels ca. 1840 Toby Fletcher, Barnsley England,H.230 cm.
Oud Hollandse Zaanse wandklok eind 20e eeuw. Notenhouten met koperwerk 48x19x17cm. Cond.: U
19e Eeuwse vuurvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U
Oude eiken fineer bim-bam klok begin 20e eeuw in goede staat. Merk Junghans Wurtenberg 73x33x19cm. Cond.: U
Duitse mahoniekleurige 3-slags pendule 20-er jaren. zilverkleurige wijzerplaat. Pendule is gemerkt Kienzler en de wijzerplaat Mellochime Germany. Klok loopt goed 29,5x52x17cm. Cond.: G
Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Compleet beschilderde wijzerplaat met landschapsdecor. Achterplaat heeft uitgesneden zeemeerminnen met trompet. H.: 80cm. Cond.: U
19e Eeuws verguld Frans klokje. Uurwerk is niet origineel, omranding van het uurwerk is afgezet met briljantjes van geslepen kristal 22,5x11x7cm.
Franse bouille klok 1880 met messing en schildpad inlegwerk afgezet met bronzen ornamenten. Afneembaar bovenstuk met bronzen cherubijn. Wijzerplaat met cartouche cijfers van emaille, goedlopend uurwer...
Porseleinen klokje met twee bijbehorende beeldjes (Jongentje & Meisje) midden 20e eeuw. Mist 1 voetje en uurwerk is niet origineel 18x19x5cm. Cond.: R
Franse pendule met 2 bokalen Louis Seize ca. 1870-1880 met rose geaderd marmer. Met vuurvergulde ornamenten en slinger. 41x24x10cm. Cond.: U
Franse pendule ca. 1880 met 2 pronkbokalen met putti. Bronskleurige legering, oogstthema. Goedlopend
Frans eikenhouten jachtklok ca. 1880 met druiven en druivenblad decor uitgesneden. De cartouchen zijn van wit emaille met blauwe opdruk 61x47x13cm. Cond.: G
19e Eeuwse Bouille pendule met precisieslinger. Koperinlegwerk met parelmoer. Kleine beschadigingen 50x12x27cm. Cond.: G
Oude Duitse koekkoeksklok met twee gewichten 20e eeuw. In goede staat, functies niet getest. 48x37x31cm. Cond.: G