Diese Webseite verwendet Cookies

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Bronzen klok 3021
Bronzen klok

Ergebnis:

761 EUR

Verkauft
Pendule met 2 bokalen 3042
Pendule met 2 bokalen

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Staande Engelse klok 3048
Staande Engelse klok

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Pendule,vuurverguld 3034
Pendule,vuurverguld

Ergebnis:

525 EUR

Verkauft
Antiek Friese stoelklok 3079
Antiek Friese stoelklok

Ergebnis:

450 EUR

Verkauft
Amerikaanse reiswekker 3067
Amerikaanse reiswekker

Ergebnis:

435 EUR

Verkauft
Pendule 19e eeuw 3027
Pendule 19e eeuw

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Stoelklok 3037
Stoelklok

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Regelateur, Weens model 3007
Regelateur, Weens model

Ergebnis:

234 EUR

Verkauft
Comtoise Zonneklok 1810 3054
Comtoise Zonneklok 1810

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Comtoise 3061
Comtoise

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Klok 3011
Klok

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
Pubklok 3068
Pubklok

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Staartklok, Fries model 3015
Staartklok, Fries model

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Noten tafelklok 3003
Noten tafelklok

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Comtaise met harpslinger 3062
Comtaise met harpslinger

Ergebnis:

90 EUR

Verkauft
Staartklok 3018
Staartklok

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Schippertje WUBA 3064
Schippertje WUBA

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Noten vrijslinger 3083
Noten vrijslinger

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Pendule 3052
Pendule

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Amerikaanse klok 3057
Amerikaanse klok

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Schwarzwalder klok 2999
Schwarzwalder klok

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Franse pedule 3053
Franse pedule

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Regelateur pubklok 3055
Regelateur pubklok

Ergebnis:

50 EUR