Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

05. Oktoberveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 15. Oktober 2010 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Figuren
Kein Mindestpreis

2 Figuren van aardewerk en porselein, ongesigneerd. 1x jongen met contrabas 23cm. 1x vrouwtje 20cm. Cond.: U

Royal Malvern porselein
Kein Mindestpreis

Royal Malvern porselein, vaas met bloemen. Engeland 9xø9,5cm. Cond.: U

10 Delen porselein
Kein Mindestpreis

10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U

Aparte Art Deco vaas
Kein Mindestpreis

Bijzondere keramiek vaas Art Deco. Gemerkt T.G. heern?, met brons patina en twee leeuwen afbeeldend. 20xø15cm.

3 Vazen
Kein Mindestpreis

3 Vazen 20e eeuw van aardewerk en glas. 2 Vazen gemerkt. 24cm, 14cm rm 28cm hoog. Cond.: G

Bord
Kein Mindestpreis

Aardewerken handbeschilderd bord met bloemotief ca. 1900, gemerkt A.R. vermoedelijk nederlands ø22cm. Cond.: G

3 Kopjes en 2 schoteltjes
Kein Mindestpreis

3 Porseleinen kopjes(4,5xø7cm) en 2 schoteltjes (ø13cm.) met peterseliemotief. Vermoedelijk Wallendorf 1e helft 20e eeuw Cond.: G

Karaf
Startpreis 50 EUR

Kristallen karaf begin 20e eeuw staand op voetje. Karaf is ruit en amandel geslepen 32xø11,5cm. Cond.: G

12 messenleggers + schaaltje
Startpreis 20 EUR

12 Glazen messenleggers (9cm.) en glazen aanbiedschaaltje (23x9cm.) ca 2e helft 20e eeuw. Cond.: G

Meissen schaaltje + vaasje
Startpreis 75 EUR

Meissen dekseldoosje en vaasje. Dekseldoosje beschilderd met bloemen 9x7,5x5cm. Cond.: G. Vaasje beschilderd met bloemotief 14,5xø7cm. Cond.: G Beide midden 20e eeuw.

3 Karaffen
Kein Mindestpreis

3 Karaffen, begin 20e eeuw,H.31-34 cm.

2 Kleine karaffen
Kein Mindestpreis

2 Karafjes en botervloot met bloemmotief.

4 Antieke glazen karaffen
Ergebnis: 15 EUR

4 Diverse antieke karaffen

Ivoren beeldje, manfiguur
Ergebnis: 220 EUR

Ivoren beeldje van een manfiguur met peddel op houten voetje, Chinees ca. 1930 15,5x6,5x4,5cm. Cond.: G

2 Keramiek glazuur vazen
Startpreis 150 EUR

2 Grote keramiek geglazuurde vazen met landschapsdecor ca. 1900. Genummerd 1489 met scheurtje in de voet 49xø18cm. Cond.: G

21-Delig servies
Kein Mindestpreis

21-Delig Japans handbeschilderd servies (paar kleine verfbeschadigingen), begin 1900, kopjes, schoteltjes, melkkannetje en suikerpot

Rodenburg
Startpreis 30 EUR

Oude vrouw
Kein Mindestpreis

Retour!

Zittend naakt
Startpreis 325 EUR