Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. "Ram". Model nr.: 16. Chip bodemrand. Afmeting: H 17,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige oude Chinees porseleinen sierschotel met bloemen/draken/goud decor. Zéér gedetailleerd. Met bodemmerk. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen vaas met loodglazuur en draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 23,5 x ø 11 cm. In goede staat.
Vijf maal 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie decor. Kang Xi gemerkt. Twee kopjes chip. Drie schotels minimale chip. Afmeting: 8 - ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom landschap met figuren decor. Afmeting: 16 x ø 19 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Familie Rose vaas met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Decor Hol. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie, tuin en vogels op de kop vliegend decor. Kang Xi gemerkt. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, één chip. Afmeting: 7 x 12,5 ø cm. In goed...
Antieke Colenbrander Ram schaal. Arnhem-Holland. Sprong decor. Model nr.: 34. Afmeting: 5,3 x ø 18,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met Familie Rose decor, kinderen en kippen rondom. Met bodemmerk + tekst. Afmeting: 7 x ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram schaal + Ram doos. Arnhem-Holland. Landelijk decor. Model nr.: 35. Afmeting: H 5,5 x ø 11,9 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen klapmutskom met origineel deksel en onderschaal. Floraal, goud decor met binnenin Heraldijk wapen. Chip onderschaal, verder goed. Afmeting: 17 x ø 25 cm. In goe...
Oude/antieke Chinees porseleinen octagonale blauw/witte vaas met floraal decor. Afmeting: 26,5 x ø 13 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Rose penselen aflegger. Figuur in landschap decor. 18e - 19e Eeuw. Haarlijn bodem. Afmeting: 2 x 5,2 x 3,8 cm. In redelijk/goede staat.
Lot antiek divers Chinees/Japans serviesgoed. Bestaande uit: Kop en schotel, Japan, met teksten en bamboe decor. Vier kop en schotels, China, 18e - 19e eeuw, met figuren, zotjes et cetera. Bodemmerken...
Grote Delftse Fayence pronk dekselpot met putti, en floraal/figuren decor. Circa 1880. Neo Renaissance. Gemerkt APK. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse Fayence dekselvaas. Octagonaal, floraal. Gemerkt Oud Delft Starre. Circa 1930. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen knobbelvaas met gemarmerd glazuur, teksten en bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Kapitale Delftse Fayence vaas. Circa 1930. Gemerkt Oud Delft. Schilder H.D.E. Octogonaal, floraal beschilderd. Afmeting: 69 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Zes maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin, goud decor. Drie borden goed. Drie borden beschadigd. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen kom met wood decor. Zes tekens bodemmerk en goudrand. Afmeting: 5 x ø 12,8 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Dun decor. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.