Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk. Floraal. Afmeting: 8 x 19,3 cm ø. In goede staat.
Drie antieke Friese kerfsnedes met houtwerk. Bestaande uit: Voorbeeld plank, dekseldoos, brievenhouder. Afmeting: 19 -36 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.
Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Grote twee-delige antieke Chinees porseleinen Familie Rose lamp. Opengewerkt, met florale/dieren decor. Zes-kantig. Vier-tekens bodemmerk. Afmeting: 38 x 22 x 20 cm. In goede staat.
Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Lot antiek koper. Divers. Onder andere: Twee kandelaren, houten emmer met banden, tabaksdoos, twee kolentangen. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.
Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas met bloesemtak decor, rood glazuur en bodemmerk. Afmeting: 19 x 9,5 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen oriëntaalse flacons in pagode vorm. Met goud decor en oriëntaalse tuin. Bij één deksel chips. Afmeting: 19 x 8,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, gouden koets met 6 paarden. 16 cm. MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1998. ca 74 gram. In goede staat
Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
H. van Straaten. 1908 - Hollands boeren interieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bronzen boeddha figuren. Thailand. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese bronzen boeddha. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.