Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.
Steggerda. Circa 1930. Landschap met ven en boot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke miniatuur schilderijen. * Countesse a Clarendon 1667. * Edelman. *Edelman (iets verpoetst). Afmeting: 7 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren tabaksdoos & pijpschraper, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met guilloche gravure en lijnbewerking langs de zijkanten, MT.: C.v.Dam Kooijman. Schoonhoven, jl.:O:1823, 12x7x2cm, gevuld met een...
Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.
Antiek houtgesneden, gepolychromeerd paard op basement. Circa 1900. Beschadiging aan oren. Afmeting: 36 x 38 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met landschappen decors, tekens en teksten. Afmeting: 155 - 182 cm. In goede staat.
Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.
Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Lot met twee herenhorloges, een Fossil horloge, Hybrid, Quarts, uit zwart staal met metalen band en een Philip Watch, stalen horloge mechanisch met lederen band.
Geelgouden hanghorloge aan gourmetcollier, 585/000. Horloge met witte wijzerplaat en een bewerkte kast met bloembewerking en schild. ø 29 mm. Bevestigd aan een gourmetcollier, 52 cm. Veer vast van het...
Bijzondere zilveren parfumflacon. Flacon als opgerold bloemblad met draagketting + dop met ketting. Afmeting: flacon 7 cm. Gewicht: circa 15 gram. In goede staat.
Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Twee antieke plated bronzen figuren La Louette Frankrijk. Circa 1880. Jongen en meisje met konijn. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Harrie Kuyten. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Beschadigd, slecht gerestaureerd. Afmeting: H 56 x B 46 cm. In matige staat.
Twee maal Shmuel Katz? 1926 - 2010. Joodse figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.