R. Beunk Fecit. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 50 cm. In goede staat.
A. Luycx. Antoon. 1922. Belgische School. Paar oude veterschoenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 28 cm. In goede staat.
M.W. Liernur? 1833 - 1901. 19e Eeuws boeren interieur met koffiemalende boerin en slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 65 cm. In goede staat.
Jan Mankes. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.
R. Craeyvanger. 1866. 1812 - 1880. Interieur met figuren, kinderen met vishengel. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
Sientje Mesdag van Houten. 1884. 1834 - 1909. Stilleven met pompoen en roemer. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Swoboda 1980. Poolse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Liggende koe in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.
Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen figuren. Olieverf op geschept papier. Afmeting: 72 x 63 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee Javaanse vrouwen. Olieverf op paneel. Afmeting: 14 x 11 cm. In goede staat.
Siem Schaeffer. 1924 - 2005. Stadsgezicht kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
E. Schalbroek. 1853 - 1935. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Cremer, 2001. Nr. 38/250. 1940 - ......... . Abstract florale compositie. Litho op papier. Afmeting: 66 x 100 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse goochelaar gravure. Wieglebs Magic VII & Tab IV. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. het klooster frensweger. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Twee maal Yang Saudia. 1979. Arabier met valk + Arabische vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
A. Bonnhorst. Circa 1880. Duitse School. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Man met draaiorgel, kinderen en speelgoed. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 45 cm. In goede staat.
Jan Hillebrand Wijsmuller. 1855 - 1925. Boerenhuis bij sloot in de avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.