Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met rondom vliegende vogels bij nacht decor. 21e Eeuw. Afmeting: 46,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote Copier Leerdam glazen vazen. Anna Groen. Hoge vaas barst in bodem, verder goed. Afmeting: 27 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.
Vier maal diverse oude/antieke kristalglazen stopkaraffen. Ruitgeslepen. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.
Antieke glazen pijpvaas. Ongesigneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil glazen tafelschaal met vernikkelde compositie metalen voet. Circa 1915. Afmeting: 17,5 x 22,5 cm. In goede staat.
Twee maal Art Deco glaswerk. Circa 1930. Eén maal grote glazen schaal met zwarte stippen, één chip. Eén maal vier-kleurige schaal, rood/goud/blauw transparant. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke kristallen karaffen waarvan twee met zilveren omranding, 835/000 en 925/000. Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse glazen fles met gravures. Molen decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Tien maal diverse stopflacons/parfum flacons in diverse vormen en uit diverse periodes. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twaalf maal diverse groen glazen flacons met goud omranding. De meesten van Cargo of later. Afmeting: 10 - 17,5 cm. In goede staat.
Negen stuks antieke glazen. 18e - 19e Eeuw. Twee delen beschadigd. Afmeting: 7 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee figuren. 20e Eeuw. Christofle + glazen koets. Christofle plated patrijs + glazen koets met 22 karaat vergulding. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Zeer aparte blauw glazen flacon met messing montuur. Oosterste uitstraling, met originele binnenstop. Midden 20e eeuw. Afmeting: 12,5 x ø 8 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde glazen Jugendstil vaas. Tiroler huis in bergen decor. Circa 1915. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Moderne kunstglazen Raymond Branlé vaas. Glas fusing met goud. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl cameo glazen vaas met rondom Afrikaans landschap en olifant decor. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Twee antieke historisme siervazen. Circa 1900. Verguld. Compositie metaal. Met beschilderde glazen reservoirs. Afmeting: 51 cm. In goede staat.
Oude Copier Leerdam Lanooy bolvaas. Iriserend. Afmeting: 20 x 16 cm ø. In goede staat.
Groot oud glas-in-lood venster met het wapen van Enschede. 20e Eeuw. Afmeting: 143 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuws gegraveerd, mondgeblazen bokaal glas. 't Voltrockene huwelijk'. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Opaline glazen vazen, deels handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 12 cm ø. In goede staat.